Agents of S.H.I.E.L.D. rywalizuje o widzów!

PDF | Widok wydruku | Html

Autor: Sylar

Czytano: 444 razy | Kategoria: Film i kino | Ilość słów: 382 | Data: Tue, 1 Oct 2013 | 10 komentarzy

Stacja ABC chce zdobyć niekwestionowaną pozycję lidera na rynku seriali dramatycznych w Stanach Zjednoczonych. Ofensywa została przypuszczona, w roli atakujących Agents of S.H.I.E.L.D. oraz Once Upon a Time.

Konkurencyjność usług i towarów to chleb dnia powszedniego, nic więc dziwnego że dotyczy on również stacji telewizyjnych, które od lat rywalizują ze sobą o widza. Nasze, rodzime zalewają nas nudnymi, nic niewartymi tasiemcami typu "Trudne Sprawy" lub "Ukryta Prawda". Pozostały czas antenowy przeznaczony jest dla programów rozrywkowych, tutaj dominuje "Taniej z Gwiazdami" oraz "Kalambury". Za oceanem, a dokładnie w Stanach Zjednoczonych możemy spotkać się z odwrotnością, każda stacja chce posiadać własny, unikatowy program, zarówno jeśli chodzi o seriale jak i rozrywkę.

Jesienna ramówka w U.S.A oferuje mnóstwo nowości, należą do nich seriale takie jak Sleepy Hollow, Marvel's Agents of S.H.I.E.L.D. oraz Once Upon a Time. Fani komedii również znajdą dla siebie kilka interesujących produkcji, które z pewnością rozbawią ich do łez. My jednak wolimy poświęcić uwagę serialom dramatycznym, w których bezapelacyjnie dominuje produkcja ABC - Agents of S.H.I.E.L.D. Pierwszy, pilotażowy odcinek obejrzało ponad 12 milionów widzów przy współczynniku oglądalności (widzowie w przedziale wiekowym od 18 do 49 lat, atrakcyjni dla reklamodawców) równemu 4.9, dodatkowe 3 miliony obejrzało serial z nagrywarek DVB.
Pewno zastanawiacie się dla czego właśnie ten serial wzbił się na wyżyny, a nie Sleepy Hollow, chodź mógłby się wydawać bardziej zagadkowy i mroczny? Sens w tym że Agents of S.H.I.E.L.D. zostało stworzone w oparciu o schemat studia Marvel. Większość bohaterów jest dobrze znana fanom komiksów, a Agent Coulson to gwiazda kinowego filmu pt. "Avengers", który swoją premierę miał dokładnie rok temu.

Warto przyjrzeć się produkcji stacji ABC oraz firmy Marvel, może się okazać że Agents of S.H.I.E.L.D. zyska znacznie więcej widzów oraz fanów, ale czy konkurencja pozwoli na tak bezkarną popularność? Sleepy Hallow wkrótce pokaże rogi! Trzeba również pamiętać o Once Upon a Time, które wkrótce startuje z 3 sezonem, co z pewnością świadczy o zaufaniu stacji jak i dużej popularności serii. Kto zwycięży w jesiennej rywalizacji o widza i wpływy z emisji reklam?Podpis

Wierny fan studia Marvel oraz seriali telewizyjnych.


Rating: Not yet rated

Komentarze

Skomentuj

Nie masz uprawnień do komentowania. Musisz się zalogować.
© 2011 Artykulis.pl