Artykuły w kategorii: Film i kino

11: ,,Kac Vegas”: opowieść o facetach, męskich alkoholach, kumpelskich przygodach
Na dwa dni przed ślubem Doug zabiera najlepszych kumpli oraz przyszłego szwagra do Las Vegas – cel jest jasny – super zabawa w męskim gronie. Ostatnia, nim bohater imprezy złoży małżeńską przysięgę i tym samym zostanie „usidlony”.

12: Nie przyjmuj zaproszenia na drinka… Recenzja filmu ,,Dziewczyna z tatuażem”
Film powstał w oparciu o bestsellerową książkę – o pierwszą część sagi ,,Millennium”, autorstwa Stiega Larssona, zatytułowaną „Mężczyźni, którzy nienawidzą kobiet.”

13: Jak pokazano kulturę picia wina w filmie „Pod słońcem Toskanii”?
Pisarka Frances ma dość życia w rozkrzyczanym, wrogim artystom San Francisco. Marzy jej się odpoczynek w pięknym, spokojnym miejscu. A gdzie może być ładniej, niż we włoskiej Toskanii?

14: Jakie wina pokazano w filmie „Dobry rok”?
Jest to bez wątpienia historia piękna, romantyczna, ale i dość hedonistyczna, przewrotna. W roli głównej – doskonały aktor z Hollywood – Russel Crowe.

15: Alkohol i papierosy w filmach i serialach amerykańskich
Alkohol i papierosy to używki, które pojawiają się w filmach i serialach dość często. Przede wszystkim tych opowieściach, gdzie bohater lub bohaterowie prowadzą hulaszczy tryb życia. Ale to nie reguła.

16: Dlaczego Johnny Depp pije na planie?
Johnny Depp, a właściwie John Christopher Depp II, to amerykański aktor, który zrobił niesamowitą karierę i podbił serca milionów kobiet. Na jego koncie jest mnóstwo ciekawych ról, począwszy od horrorów do baśni.

17: "Dzień Świra" - gorzka prawda i śmiech przez łzy
- Widziałeś „Dzień Świra”? - Jasne! Świetna komedia! Uśmiałem się do łez! Film Marka Koterskiego, pod tytułem „Dzień Świra” jeszcze w tym samym roku, w którym odbyła się jego premiera, uznano za absolutna klasykę. Polski film, o Polsce i Polakach przede wszystkim.


Strona 2 z 2
[1]   [2]  
© 2011 Artykulis.pl