Artykuły w kategorii: Kawa i herbata

1: Czy każdy może pić kawę cappuccino?
W zasadzie każdy może się zdecydować na kawę cappuccino, bo jest ona pyszna. Są jednak osoby, które nie lubią słodkiego smaku takiego napoju, dlatego nie poleca się go osobom, które właśnie za tym nie przepadają.

2: Łyk przyjemności – kawa jak z najlepszej kawiarni
Nic tak nie odpręża jak delektowanie się smakiem i zapachem kawy po wyczerpującym dniu. Nie zawsze jednak mamy czas, aby w momencie zachcianki na pyszną kawę, udać się do ulubionej kawiarni. Rozwiązaniem na ten wewnętrzny konflikt interesów, jest przygotowywanie pysznej kawy w zaciszu własnego domu.

3: Kawowe napoje w wiosennym wydaniu
Polacy pokochali kawę i gonią Włochów we wszelkich kawowych rankingach. Tradycyjna, zalewana wrzątkiem „plujka” pomału odchodzi w zapomnienie, a jej miejsce zastępuje espresso, cappuccino, latte i wszelkie inne kawowe napoje. A kawowym wariacjom nie ma końca.

4: Pyszna kawa
Kawa jest to napój znany każdemu człowiekowi. Co więcej wielu z nas bez kawy nawet nie wyobraża sobie życia, ponieważ sprawia, ona, że nawet po nieprzespanej nocy czujemy się komfortowo i mamy chęci do pracy?

5: Przechowywanie kawy
Zapach świeżo zmielonej kawy jest taki przyjemny dla zmysłów, że od razu siła i power w nas wzrasta. Wypicie kawy, stawia nas na nogi, że być może jesteśmy w stanie góry przenosić.

6: Psychologia kawy
Pijemy ją bo nam smakuje, bo pobudza do życia, bo przyzwyczailiśmy się do niej. Czy zastanawialiście się jednak kiedykolwiek nad rolą, jaką pełni kawa w naszym życiu i społeczeństwie?

7: Poranna kawa – co wpływa na jej ostateczny smak i aromat?
Dzięki kilku istotnym, aczkolwiek niekoniecznie czaso- i pracochłonnym czynnościom, możemy rozkoszować się smaczną, aromatyczną kawą, a nie jedynie poddawać się codziennej rutynie.

8: Świadomy wybór przy kawiarnianym stoliku
Sympatyczna kawiarnia, miła atmosfera, smaczny sernik i… to niezręczne pytanie kelnera: - „Jaka dokładnie ma być ta kawa?”. I pomyśleć, że kiedyś wystarczyło powiedzieć „Poproszę o kawę”.

9: Pij espresso tylko z tej jedynej
Najbardziej popularna kawa we Włoszech, Hiszpanii oraz Argentynie. W południowej Europie również robi furorę. Nikt tak nie zwraca uwagi jak prawdziwi miłośnicy kawy w jakich filiżankach jest podawana.

10: Importer herbaty musi być szybki i dobry.
Importer, który obecnie mnie obsługuje jak do tej pory jest najlepszy i potrafi naprawdę zdziałać cuda, ponieważ ma wiele dobrych i przydatnych znajomości, które mu w tym pomagają.


Strona 1 z 2
[1]   [2]  
© 2011 Artykulis.pl