Artykuły w kategorii: Alkohole

41: Wódka narodów
Wódkę lubią nie tylko Polacy. Trunek ten cieszy się dużą popularnością w całej Europie. Każdy naród ma inne zwyczaje jej picia. Niektóre z nich są naprawdę zdumiewające.

42: Wódki dla koneserów
Wódka kojarzy się z alkoholem pospolitym. Ten, kto śledzi najnowsze rynkowe trendy z pewnością może dostrzec tendencję stanowczo przeczącą temu poglądowi. Wykwintne wódki podbijają rynek!

43: Drink inny niż wszystkie
Krwawa Mary to drink dla wielbicieli nie tylko alkoholu ale też soków warzywnych. Nietypowe połączenie składników od lat cieszy się stałą popularnością. A jaka jest historia tego koktajlu?

44: Muzea dla smakoszy
Muzea wcale nie muszą być nudne, zwłaszcza jeśli poświecono je alkoholowi. Francuzi mają muzeum koniaku, Czesi w ten sposób uhonorowali piwo, a Rosjanie....

45: Historia wódki
Wódka to alkohol, któremu ze względu na jego powszechność poświęca się jednak mniej uwagi niż innym trunkom. W piciu wódki nie ma nic skomplikowanego, mało jednak kto zna historię tego popularnego alkoholu.

46: Dawnych nalewek czar
Polskie nalewki to nie tylko znakomite trunki, ale też wspomnienie całego bogactwa szlacheckiej tradycji i...hołd złożony naturalnym zasobom polskich sadów i ogrodów.

47: Niezwykła historia daiquiri
Drink Daiquiri znany jest z pewnością wszystkim miłośnikom rumu. Mało kto jednak wie, jak bogatą historię ma wspomniany koktajl. Jego smakosze mogą być zdziwieni...

48: Rum dobrze znany
Rum to znany i lubiany trunek. Co więcej alkohol ten ma bardzo bogata historię. Niekwestionowany wkład w tradycję jego produkcji ma Havana Club. To marka o ciekawej historii.

49: Co warto wiedzieć o rumie
Rum- dla jednych wyśmienity alkohol, innym kojarzy się jedynie z popularnym aromatem do ciast. Mało kto wie,że trunek ten uznawany jest za najbardziej rozpowszechniony alkohol na świecie.

50: Orzeźwienie zawarte w drinku
Mięta, limonka i rum – oto kwintesencja prawdziwego Mojito. Ten znany i lubiany drink może poszczycić się nietuzinkową historią. Warto ją poznać.


Strona 5 z 16
[1]   [2]   [3]   [4]   [5]   [6]   [7]   [8]   [9]   [10]   [11]   [12]   [13]   [14]   [15]   [16]  
© 2011 Artykulis.pl