Artykuły w kategorii: Alkohole

1: Wino winnym zaniedbania?
Wino, jako jeden z najstarszych i najszlachetniejszych trunków znanych ludzkości, jest z uwielbieniem spożywane przy wielu okazjach. Prawdziwi koneserzy mozolnie i skrupulatnie wybierają te ich zdaniem najlepsze. Nie znoszą półśrodków. Tym bardziej, jeśli w grę wchodzą duże pieniądze.

2: Dlaczego warto odwiedzić sklep z winem?
Sklepy z winami powstają z miłości do tego niezwykłego trunku. W swojej ofercie mają one wina z całego świata, w różnych przedziałach cenowych i odpowiednie na każdą okazję.

3: Moet chandon i soplica orzechowa, czyli znakomite napoje
Moet chandon oraz soplica orzechowa są trunkami wysokiej jakości oraz smacznymi. Warto zadbać o zakup Moet Chandon, wspaniałego i oryginalnego szampana, czyli wina musującego produkowanego w Szampanii, rejonie Francji, w którym można nabyć to, co najlepsze i najciekawsze dla każdego człowieka.

4: Przygotuj się na produkcje domowego wina
Nie ma to jak swojski alkohol. Z tą teorią nie wypada się nawet kłócić, ponieważ swojskie, domowe wyroby to klasa sama w sobie. W naszych domowych warunkach często przyrządzamy tytułowe wino, które gości potem na naszych stołach, zachwycając wszystkich gości.

5: Zrób to sam: imbirówka
Nie ma co ukrywać, że smakowe nalewki są coraz bardziej popularne, nie tylko wśród samych smakoszy najlepszych alkoholowych trunków. Szczególnie te domowe wytwory są prawdziwą esencją, tak jak właśnie nasza dzisiejsza bohaterka, czyli imbirówka.

6: Wódka z warzyw
Mówiąc o wódkach smakowych zazwyczaj, a raczej zawsze mamy na myśli alkohole zmiksowane z jakimś gatunkiem owoców, które są w większości przypadków słodkie, ale też i kwaśne.

7: W jakich sytuacjach picie piwa pomaga?
Istnieje duzo stereotypów odnoszących się do leczniczych właściwości piwa. Trunek chmielowy to drink zawierający małą ilość alkoholu, który uzyskuje się za pomocą sporej ilości środków.

8: Jak wykorzystać balony do wina
Balony do wina to butle w których trzyma się głównie wino. Kupić je można w sklepach z artykułami winiarskimi jak również artykułami szklanymi. Koszty takiej butli są niewielkie i kształtują się w granicach stu złotych. Balony do wina są różnych pojemności, w zależności od tego jak dużo napojów zostanie wyprodukowanych.

9: Kac - czym jest, jak mu zapobiec i jak go wyleczyć?
Niestety chyba każdy dorosły człowiek choć raz w swoim życiu doświadczył jak przykre potrafią być skutki alkoholowego szaleństwa. Kac to nic innego jak reakcja organizmu na zatrucie alkoholem. Jedynym skutecznym sposobem na jego uniknięcie jest ograniczenie ilości wypitego alkoholu. Niestety nie zawsze jest to łatwe lub możliwe.

10: Whisky na rynku alkoholi
Whisky podbija powoli polski rynek trunków. Niegdyś była mniej dostępna i dużo droższa, jednak po wstąpieniu do Unii Europejskiej i zmniejszeniu się ceł na alkohole, whisky stała się produktem bardziej dostępnym. Obecnie jej cena kształtuje się podobnie jak dobra wódka. Rynek whisky wzrasta rocznie o około 25%.


Strona 1 z 16
[1]   [2]   [3]   [4]   [5]   [6]   [7]   [8]   [9]   [10]   [11]   [12]   [13]   [14]   [15]   [16]  
© 2011 Artykulis.pl