Podkategorie w tej kategorii:

Artykuły w kategorii: Kulinaria

1: Jaki grill najlepiej wybrać?
Za oknem coraz więcej słonecznych promieni, w związku z tym większość ludzi już teraz zaopatruje się w sprzęty do grillowania. I nie ma w tym nic dziwnego, gdyż potrawy z grilla są nie tylko smaczne, ale i przygotowywane bez tłuszczu.

2: Próżniowe pakowanie żywności i jego korzyści
Obecnie coraz większym powodzeniem cieszy się próżniowe pakowanie żywności. Powodem tego na pewno jest przede wszystkim fakt iż pomaga ono zachować na dłużej świeżość w ten sposób zapakowanych produktów.

3: Ciepły obiad przez cały dzień
W obecnym świecie liczy się głównie pogoń za pieniądzem. Społeczeństwo pracuje więcej niż przeciętna norma 40 godzin w tygodniu. Dodatkowo pory powrotów do domu są rozmaite. I jak właściwie żyć w takich okolicznościach?

4: Odstaw chińskie zupki na rzecz zdrowego posiłku
W współczesnym świecie ludzie nie mają dłuższej chwili na długie przygotowywanie posiłków. Pośpieszny tryb życia, ciągłe tempo umykających godzin narzuca nam jedzenie w pośpiechu w lokalach gastronomicznych albo na jedzeniu chemicznie zmodyfikowanych zupach i makaronach.

5: W czym zrobić frytki?
Frytownica jest urządzeniem, które wykorzystuje się praktycznie w każdej budce z fast foodem. Bardzo często wiele ludzi myli ją z frytkownicą. I chociaż te dwa wyrazy są bardzo podobne, definicja ich jest odrobinę różna.

6: Wielkie otwarcie restauracji, ale co przed tym?
Chcąc zostać właścicielem restauracji trzeba dobrze przemyśleć wybór lokalu i jego zaopatrzenie. Nie opłaca się nabyć urządzenia na chybił trafił, czy z pośpiechem gdyż takie wydatki powinny być dokładnie zaplanowane.

7: Jakie urządzenie kuchenne zastąpi piekarnik?
Obecnie mamy nieodparte wrażenie, że tryb życia nabiera rozpędu. Zauważamy jak niespodziewanie dni stają się coraz krótsze, a my nie wyrabiamy się z tym co sobie zaplanowaliśmy. W tym miejscu trzeba podkreślić, że nie jest to problem ulegających zmianie miesięcy, tylko stale narastających naszych zadań.

8: Kupujemy podgrzewacz do parówek
Jeżeli jesteś miłośnikiem fast food-owego jedzenia, w szczególności powinieneś przeczytać niniejszy tekst. Znajdziesz tutaj sporo ciekawych oraz niezbędnych rad odnoszących się do nabycia urządzenia, który wyraźnie ułatwi podgrzanie smacznych parówek.

9: Frytki nie pochodzą z Mc Donald'sa?
Właściwie w niejednej restauracji możemy je zamówić. Nie ma znaczenia czy jest to miejsce z fast foodem, czy 5-cio gwiazdowy lokal gastronomiczny.

10: Ciepły posiłek najlepszy na zimowe dni
Nadeszła zima, w związku z czym dni robią się krótsze, a noc wydłuża się w nieskończoność. Jednocześnie przez niską temperaturę, która czasem nawet potrafi wskazać -30 stopni, mamy ochotę już tylko schować się pod ciepłą kołdrę.


Strona 1 z 4
[1]   [2]   [3]   [4]  
© 2011 Artykulis.pl