Philips przyjedzie do klienta

PDF | Widok wydruku | Html

Autor: aveex

Czytano: 500 razy | Kategoria: Sprzęt | Ilość słów: 389 | Data: Mon, 15 Oct 2012 | 9 komentarzy

Masz problem z telewizorem Philipsa? Zadzwoń do konsultanta, który pomoże ci rozwiązać ewentualną awarię. Jeśli wskazówki telefoniczne nie pomogą, to do twojego domu przyjedzie technik.

0a0bb210f1db8e79eb3780baf91e7a2d.jpg

Dział obsługi klienta firmy Philips uruchomił program Home Service. Oferta obejmuje posiadaczy telewizorów LCD Philips. Nowa usługa to wyjście naprzeciw oczekiwaniom konsumenta.  – Chcemy nie tylko dostarczać produkty zaawansowane technologicznie i proste w obsłudze. Zależy nam także na wysokim poziomie obsługi posprzedażowej, dlatego na produkty Philipsa dajemy 2-letnią gwarancję, obejmującą zarówno koszty części zamiennych, jak i usługi.  Dla podwyższenia jakości naszych usług, przygotowaliśmy dla klientów ofertę Home Service – wyjaśnia Agnieszka Rębelska, marketing manager z TP Vision.

Jak działa Home Service?

W ramach powyższego projektu, klienci mogą zadzwonić do konsultanta, który postara się rozwiązać ewentualny problem dzięki zaawansowanym narzędziom diagnostycznym pozwalającym na zdalne sprawdzenie telewizora podłączonego do Internetu. Jeżeli to nie wystarczy, przeszkolony technik Autoryzowanego Centrum Serwisowego Philips TV może przyjechać do domu klienta. - Wtedy zdiagnozuje on urządzenie, naprawi je na miejscu lub w certyfikowanym serwisie – mówi Rębelska.

Wizytę serwisanta można umawiać w najwygodniejszym dla siebie terminie. Wystarczy tylko zadzwonić pod numer 022 397-15-04. Infolinia jest dostępna od poniedziałku do piątku w godzinach 8.00-18.00.

Informacje o TP Vision

Firma TP Vision specjalizuje się w projektowaniu, wytwarzaniu i wprowadzaniu na rynek telewizorów marki Philips, firma operuje w Europie, na Bliskim Wschodzie, w Rosji, Brazylii, Argentynie, Urugwaju, Paragwaju i części krajów z obszaru Azji i Pacyfiku. W naszej działalności łączymy dziedzictwo marki Philips w postaci innowacyjności oraz dbałości o wzornictwo z efektywnością operacyjną, elastycznością i szybkością działania firmy TPV Technology. Dzięki temu połączeniu dostarczamy na rynek zaawansowane telewizory o najwyższej jakości wykonania, odznaczające się łatwością użytkowania oraz eleganckim wyglądem, który wyróżnia się smukłością oraz zastosowaniem nowoczesnych materiałów. Dzięki telewizorom Philips firma TP Vision jest światowym liderem w obszarze rozwiązań telewizyjnych dla branży hotelarskiej. TP Vision, z siedzibą w Amsterdamie, jest posiadaczem wyłącznej licencji na telewizory Philips w wymienionych wyżej krajach; 70% udziałów w firmie należy do TPV, a 30% do mającej siedzibę główną w Holandii Royal Philips Electronics. TP Vision zatrudnia prawie 3300 osób w różnych oddziałach na całym świecie.Podpis

Bandera


Rating: Not yet rated

Komentarze

Skomentuj

Nie masz uprawnień do komentowania. Musisz się zalogować.
© 2011 Artykulis.pl