Artykuły w kategorii: Sprzęt

31: Na co zwrócić uwagę przy wyborze laptopa?
Producenci sprzętu komputerowego prześcigają się w pomysłach, by ułatwić życie użytkownikom laptopów oraz by ich zadziwić możliwościami sprzętu, dodatkowymi funkcjami czy nowoczesnym designem. Nowinki pojawiają się z tygodnia na tydzień. Jak się w nich odnaleźć?

32: Access Pointy a Routery
Access Pointy to inaczej punkty dostępu, które służą do odbierania sygnału radiowego i przekazywania go dalej. Innymi słowy Access point jest punktem, który łączy sieci bezprzewodowe z przewodowymi.

33: Rosnąca popularność małych Ultrabooków
Dzięki nieustannemu postępowi technologicznemu możliwa staje się miniaturyzacja sprzętu. Tak jak kiedyś komputery zajmowały bardzo dużą ilość miejsca na biurkach, a jeszcze wcześniej pochłaniały swoją powierzchnią całe pomieszczenia – tak teraz komputer może spokojnie w całości trzymać na kolanach, a nawet w dłoni.

34: Wybór laptopa do domowego użytku
Ogromny wybór laptopów sprawia, że ciężko jest wybrać coś dla siebie. Zanim podejmiemy decyzję o wyborze odpowiedniego laptopa powinniśmy dokładnie przemyśleć jakie działania chcemy na nim wykonywać.

35: Tablet w szkole – za i przeciw
Polskie szkoły stają się coraz bardziej nowoczesne, głównie dzięki komputeryzacji, multimedialnym pomocom naukowym. Pewien polityk, którego nazwisko jest takie samo, jak jednego z bohaterów serii filmów o zwaśnionych sąsiadach, zadeklarował kiedyś, że każdy uczeń będzie miał laptopa.

36: Laptop do pracy – co powinien mieć?
Coraz więcej osób decyduje się na pracę w domu, co związane jest często z faktem, iż upada mit, że praca, to wykonywanie jakichś czynności na etacie od 8 do 16 pod czujnym okiem szefa. W domu pracują freelancerzy różnej maści – graficy, copywriterzy, dziennikarze.

37: Notebook czy netbook – na co się zdecydować?
Era komputerów przenośnych z pewnością święci teraz swoje triumfy. Ceny tych urządzeń są tak niskie, że może sobie na nie pozwolić nawet przeciętnie zarabiający Polak. Czasem jednak nie wie, jaką podjąć decyzję, jeśli mowa o wyborze między netbookiem, a notebookiem. Jaka jest między nimi różnica?

38: Czy ultrabooki zrewolucjonizują rynek komputerów przenośnych?
Twierdzi się, że ostatnio coraz popularniejsze ultrabooki zrewolucjonizują rynek IT. Według prognoz Intela do końca tego roku będą stanowiły 40% wszystkich notebooków i przeciętny Kowalski będzie mógł sobie na taki „luksus” pozwolić. Jak jest w rzeczywistości? Czym ultrabooki mają się różnić?

39: Laptop dla studenta – jak go wybrać?
Jeszcze do niedawna laptop kojarzył się z luksusem, na który pozwolić mogli sobie jedynie biznesmeni. Dziś student, który w jednej ręce trzyma torbę z przenośnym komputerem, a w drugim resztę bagażu nikogo już nie dziwi. Laptop stanowi podstawowe wyposażenie każdego studenta i to już od 1. roku.

40: Praca na dwóch monitorach
W dzisiejszym świecie, w którym komputery są niezbędne do funkcjonowania wielu dziedzin życia,wielu pracowników musi pracować z komputerem – bez tego nie jest możliwe wykonywanie żadnych czynności.


Strona 4 z 5
[1]   [2]   [3]   [4]   [5]  
© 2011 Artykulis.pl