Artykuły w kategorii: Sprzęt

11: Wybór laptopa dla studenta
W październiku wielu absolwentów szkół średnich zaczyna studia. Związane z tym są liczne wybory. Jednym z nich które jest nabycie laptopa. Na co zwrócić uwagę przy jego wyborze?

12: TV Buying Guide - czy telewizor pasuje do mojego domu?
Philips wydał aplikację TV Buying Guide, która pozwala „przetestować” telewizor przed zakupem. Dzięki temu możemy sprawdzić dowolną ilość modeli bez konieczności wnoszenia ich do domu.

13: Tusze i tonery marki Brother.
Jakie mamy na rynku rodzaje tuszy i tonerów? Jakich tuszów powinniśmy używać w danych okolicznościach? W tym artykule odnajdziecie wszystko najważniejsze informację dotyczące tuszów oraz tonerów marki brother.

14: Urządzenia wielofunkcyjne
Obecnie trudno spotkać drukarkę, która potrafi tylko drukować. Segment tych sprzętów znacząco zmalał. Dlaczego? Ponieważ klienci coraz częściej wybierają urządzenia wielofunkcyjne, czyli takie, które potrafią nie tylko drukować, ale także skanować i kserować.

15: Zmiana stacjonarnego komputera na laptop
Czasy się zmieniają, postęp coraz częściej więc sprawia, że chcemy z niego korzystać. Posiadanie takich rzeczy, jakie są dla nas niezbędne, nie za każdym razem jednak daje nam wszystko, co jest dla życia dla nas najbardziej niezbędne.

16: Tablety szturmem zdobywają rynek
Jak się okazuje coraz więcej osób przekonuje się do zakupu tabletów. Czy jednak warto? W poniższym artykule postaram się przedstawić plusy i minusy tabletów.

17: Solidne akcesoria do iPada
Można śmiało powiedzieć, że iPad zrewolucjonizował rynek tabletów i sprawił, że więcej osób tak naprawdę zainteresowało się tabletami.

18: Sklep z akcesoriami komputerowymi
Szukasz myszki do komputera albo nowej klawiatury? Jest potrzebna Ci drukarka albo inny sprzęt? W takim razie koniecznie odwiedź nasz sklep internetowy, w którym znajdziesz wszystkie niezbędne akcesoria komputerowe!

19: Czym jest palmtop?
Ciągle słyszy się wokół nas “Mam nowego iPhone'a”, “Kupiłem utrlabooka”, “Mój nowy tablet jest świetny”. Technologia zdecydowanie zadziwia nas każdego dnia. W dobie laptopów, netbooków i iPodów zdaje się zapomnieć o jednym z pierwszych urządzeń tego typu – palmtopie. Czym tak naprawdę jest?

20: Laptop do grania
Za pieniądze wydane na laptopa można złożyć mocny komputer stacjonarny, na którym uruchomi się każda gra. Ale minusem takiego sprzętu jest brak mobilności. Mając laptopa, można grać nie tylko w domu, ale gdziekolwiek się chce. Jak wybrać tego dobrego?


Strona 2 z 5
[1]   [2]   [3]   [4]   [5]  
© 2011 Artykulis.pl