Artykuły w kategorii: Sprzęt

1: Bezpieczeństwo i higiena w pracy.
Coraz więcej ludzi przywiązuję większą uwagę do zdrowia i przestrzeganie higieny. Czy będąc w miejscu takim jak biuro jesteśmy wstanie przestrzegać wszystkich zasad BHP ? Czy pracodawca stara się zapewnić Ci czyste stanowisko w miejscu pracy takim jak biuro ?

2: Lodówka - oszczędnie i praktycznie, poradnik
Wiele osób, kupujących po raz pierwszy lodówkę, bierze pod uwagę tylko dwa parametry: wygląd i cenę. Już po paru miesiącach może się okazać, że na ignorantów spadła kara: lodówka pobiera zbyt dużo prądu, jest niewygodna w użytkowaniu, albo co gorsza - zwyczajnie się zepsuła.

3: Twoje biuro tam gdzie ty - które laptopy sprawdzą się najlepiej?
Wiele osób zgodzi się z twierdzeniem, że pracować można na każdym laptopie. Jeśli jednak chcemy, aby nasza praca była efektywna, a sprzęt dopasowany do naszych potrzeb, celów, a także budżetu - zakup przenośnego komputera musimy dobrze przemyśleć.

4: Karty graficzne w pigułce
W celu zwiększenia osiągnięć graficznych oraz ogólnej wizualnej wydajności sprzętu komputerowego warto przynajmniej raz na dwa lata zainwestować w kupno nowoczesnej karty graficznej.

5: Jak chronić tablet, czyli o obudowach na iPada
Rozwój techniki, szczególnie w zakresie urządzeń osobistych jak iPady czy iPody powoduje, że urządzenia te produkuje się przy coraz mniejszym nakładzie środków, a co za tym idzie, stają się one coraz tańsze. Jako takie, stają się też coraz bardziej popularne i potrzebne.

6: Niezbędne akcesoria do laptopów
Kiedy kupujemy jakiś sprzęt, zakładamy, że będziemy z niego korzystać przez wiele lat i nic złego nie będzie się z nim działo. Jednak prawda jest taka, że jeżeli rzeczywiście ma tak być, to jednak musimy włożyć trochę pracy i zaangażowania, w to, aby posiąść wszystkie rzeczy, które mają nam w tym pomóc.

7: Jaki tani tablet warto kupić?
Od niedawna na polskim rynku możemy zaobserwować wysyp tanich tabletów z tzw. segmentu budżetowego. Są to dobre urządzenia dla osób, które nie potrzebują do codziennego użytku super wydajnego urządzenia, lecz właśnie niedrogiego, ale dość funkcjonalnego tabletu.

8: Tablety rosną w siłę
To niewielkie urządzenie do niedawna było synonimem wyższego statusu materialnego oraz technologicznego zaawansowania właściciela. Dziś, przy tak bogatej ofercie dostępne jest dla każdego. Mowa o tablecie - gadżecie, który podbił świat.

9: 10 Top Tabletów
Zainteresowanie tabletami w ciągu ostatniego roku wzrosło w Polsce aż dziesięciokrotnie. Porównywarka cen Nokaut.pl przedstawia modele, które cieszą się największą popularnością wśród użytkowników.

10: Philips przyjedzie do klienta
Masz problem z telewizorem Philipsa? Zadzwoń do konsultanta, który pomoże ci rozwiązać ewentualną awarię. Jeśli wskazówki telefoniczne nie pomogą, to do twojego domu przyjedzie technik.


Strona 1 z 5
[1]   [2]   [3]   [4]   [5]  
© 2011 Artykulis.pl