Podkategorie w tej kategorii:

Artykuły w kategorii: Komputery

1: Laptop dla kobiety
Komputer/laptop/ultrabook to obecnie nieodłączny element życia prawie każdego człowieka. Używamy go do rozrywki, nauki i pracy. Czy jest różnica w tym, czego oczekują mężczyźni, a czego kobiety od komputera? Zapewne tak. Poniżej przedstawiono wybór komputera z kobiecej strony.

2: Jaki sprzęt komputerowy kupić
Wybór sprzętu komputerowego nie koniecznie musi być prostą sprawą. Obecnie producenci starają się nas zaskoczyć na każdym kroku wypuszczając bardzo dużą liczbę modeli swoich produktów. Czasami ciężko jest samemu znaleźć coś co będzie dopasowane do potrzeb. Jak w takim razie dobrze wybrać?

3: Utrata danych, czyli jak uniknąć najgorszego
Kiedy myślimy o wirtualnych danych, często do głowy przychodzi nam ulotność takich tworów. Mamy wrażenie, że coś, czego nie możemy poczuć pod palcami potrafi zniknąć nagle i bezpowrotnie. Zupełnie przeciwnie do wersji papierowych dokumentów, których z roku na rok przybywa coraz więcej.

4: Dla gracza komputer czy konsola?
Idealna sytuacja to taka, w której możliwości finansowe nie ograniczają nas w temacie rozwijania swojego hobby. Sprzęt elektroniczny produkowany jest zaś w dość wąskich specjalizacjach. Zatem czy gracz, chcący czasem pograć, a czasem popracować musi kupować kilka różnych urządzeń?

5: Wielka wartość IT
Jeżeli ma się w planach zaczęcie jakiejś własnej działalności gospodarczej, ale do końca nie wie się w co warto zainwestować, by nie stracić i by odnieść pożądany sukces, bardzo dobrym wyjściem będzie szeroko pojęta Technologia Informacyjna, czyli tak popularny, ale również i tajemniczy IT.

6: Przydatne oprogramowanie - co o nim wiedzieć powinieneś
Komputer jest dziś niemalże powszechnym urządzeniem. W każdym zakładzie pracy jest przynajmniej kilka tego rodzaju sprzętów. Co więcej, w ogromnej większości domów (nie tylko w Polsce) komputer również należy do "standardu".

7: Opinie o oprogramowaniu
Ostatnie kilkadziesiąt lat to czas, gdy komputer zajął w życiu człowieka niesamowicie silną pozycję. Jest to urządzenie, bez którego bardzo wiele osób nie wyobraża sobie normalnego funkcjonowania.

8: Nowe informacje o kwestiach technicznych
Technika jest bardzo ważnym elementem życia człowieka. Jeśli porównać to, jak żyje się nam dzisiaj, na jakim poziomie rozwoju znajdują się współczesne społeczeństwa, jak wiele ułatwień jest w zasięgu naszej ręki, to możemy technice podziękować.

9: Najlepsze laptopy
Fakt, że większość polskich rodzin posiada dziś komputer w swoim domu można uważać za swego rodzaju pewnik. Należy jednak powiedzieć, że słowo „komputer” nie jest obecnie jednoznaczne.

10: Komputery – urządzenia dla każdego
Technologia naszego wieku sprawia, że komputery są codziennością. Już niemalże nie ma domu, w którym nie byłoby komputera z dostępem do Internetu. Jest to wspaniała sprawa, gdyż komputery są potrzebne, aby każdemu żyło się lepiej. Jednakże urządzenie to z czasem traci na jakości czy trzeba je wtedy wymienić?


Strona 1 z 2
[1]   [2]  
© 2011 Artykulis.pl