Artykuły w kategorii: Sklepy internetowe

11: Markowe produkty nie zawsze są najlepsze
Gdy decydujemy się na zakupy w coraz mniejszym stopniu możemy się kierować marką, czy ceną kupowanych towarów. Jeszcze jakiś czas temu, gdy jakiś produkt był drogi mogliśmy liczyć na to, że jest znacznie lepszym produktem od takie, który miał bardzo niską cenę.

12: Wystrój wnetrza naszego domu
Zainteresowanie przygotowaniem wystroju wnętrza domu, który będzie zarówno ładnie się prezentował, ale także będzie funkcjonalny, jest coraz ważniejsze. Obecnie możemy zarówno zając się przygotowaniem takiego wnętrza w naszym mieszkaniu, ale także w dużym domu.

13: Nasze prawa przy zakupach budowlanych w sieci
Każdy rodzaj zakupów ma swoje plusy oraz minusy. Jeśli decydujemy się na zakupy w sklepach stacjonarnych nie zawsze możemy w takich sklepach spotkać się z korzystnymi cenami.

14: Koszty transportu kupowanych produktów w sieci
Ilość zakupów dokonywanych w sieci jest coraz większa. Przede wszystkim kuszące są ceny jakie w sieci znajdziemy. Marże narzucane przez sklepy internetowe są znacznie niższe, co daje nam możliwość pozyskiwania wielu produktów znacznie taniej.

15: Elektronika – zamawiać przez internet czy kupić tradycyjnie?
Elektronika i książki to, według badań najczęściej kupowane grupy przedmiotów za pośrednictwem internetu. Źródłem zakupów są aukcje internetowe i sklepy, choć coraz częściej można kupić je również poprzez ogłoszenia. Czy kupowanie elektroniki w ten sposób to dobry pomysł?


Strona 2 z 2
[1]   [2]  
© 2011 Artykulis.pl