Podkategorie w tej kategorii:

Artykuły w kategorii: Internet

1: Jak skutecznie prowadzić firmę?
Prowadzenie własnej firmy, nawet relatywnie niewielkiej to ogromne wyzwanie, szczególnie dzisiaj, kiedy w każdej branży jest ogromna konkurencja. Trzeba jednak mieć świadomość tego, że dzisiaj nie wszystkie prace trzeba wykonywać samodzielnie.

2: Drapaki dla kotów
Znacie to uczucie kiedy wasz kot szaleje po mieszkaniu, wspina się na wszystkie możliwe szafki, wchodzi we wszystkie kąciki, zakamarki, a swoimi pazurkami drapie po meblach, ciągnie za firankę i dywan...

3: Rozwój usług teleinformatycznych
Nowe oczekiwania i wymagania na rynku usług informatycznych wzmagają konkurencję, a to korzystnie wpływa na oferowane przez specjalistów usługi, pozwalające udoskonalać działalność przedsiębiorców.

4: Daj się odnaleźć swoim klientom za pomocą witryny internetowej
Obecność przedsiębiorstwa w sieci ma spore znaczenie. Nie od dziś wiadomo, że jeśli coś nie jest dostępne w Internecie, to oczywiście nie istnieje. Na dodatek zauważyć trzeba, że internauci coraz częściej wyszukują przeróżne usługi poprzez sieć, łatwo mogąc dobierać swoich usługodawców.

5: Internet - szansa czy zagrożenie?
Internet to jeden z najlepszych wynalazków dwudziestego wieku. Powstał w 1969 roku w Stanach Zjednoczonych. Całkowicie dostępny dla wszystkich stał się dopiero w 1990 roku. Pierwsze jego przeznaczenie wiązało się z zadaniami militarnymi, później z celami naukowymi.

6: Czy monitorowanie stron internetowych jest niezbędne?
Czy Twoja strona internetowa działa przez całą dobę? Jeśli prowadzisz sklep, czy jesteś na 100% pewien, że klienci mogą zrobić zakupy zawsze kiedy tego chcą, niezależnie od pory dnia? Czy mówisz to nie na podstawie swoich domysłów, lecz w oparciu o automatycznie generowane raporty?

7: Znaczenie marketingu internetowego
Marketing to ogromny obszar, który jest częścią każdej firmy. To właśnie dzięki niemu firma przekazuje informacje o produkcie, reklamuje go i ma informację zwrotną. Ostatnio, coraz większe znaczenie ma jego jedna część, a mianowicie marketing internetowy. Dlaczego tak się dzieje?

8: Tworzenie stron internetowych w Warszawie
Jak na stolicę Polski przystało, firm, które zajmują się tworzeniem stron www jest więcej niż w innych miastach. Ale jak znaleźć najlepszą? Czy wystarczy szukać w google?

9: Co można załatwić przez internet?
Internet – dla jednych narzędzie pracy, innym służy do rozrywki, jeszcze innym do kontaktowania się ze znajomymi z najodleglejszych zakątków świata. Bez względu na sposób użytkowania, coraz więcej osób załatwia swoje sprawy właśnie przez internet.

10: Jak robić zakupy grupowe?
Zakupy grupowe to ostatnio bardzo modny temat. Na czym polegają zakupy grupowe, jak z nich korzystać, żeby nie przepłacić i w zasadzie to kto na tym zyskuje?


Strona 1 z 2
[1]   [2]  
© 2011 Artykulis.pl