Artykuły w kategorii: Rozrywka

1: Powrót w wielkim stylu, czyli słów kilka o płytach winylowych
Gdybyśmy jeszcze dekadę temu powiedzieli komuś, że płyty winylowe jeszcze zawojują świat, kazałby nam udać się do specjalisty, wątpiąc w naszą poczytalność.

2: Jak zmieniało się znaczenie rozrywki na przestrzeni kilkudziesięciu lat?
Branża rozrywkowa w Polsce na przestrzeni kilkudziesięciu lat bardzo ewoluowała. Przede wszystkim wynika, to z takiego faktu, że ustrój polityczny w naszym kraju uległ poważnym przemianom w ostatnich dziesięcioleciach.

3: Skoki spadochronowe jako prezent na urodziny
Skoki spadochronowe to sport zaliczany do ekstremalnych. Wszystko ze względu na to, ze uprawianie tego sportu jest mocno kontuzyjne, daje mocne efekty w organizmie w postaci dużych wyrzutów adrenaliny do krwi, istnieją wciąż wypadki śmiertelne na temat skutków skakania.

4: Znaczenie porcelany dla marketingu i reklamy
O zestawach wykonanych z porcelany do niedawna mówiliśmy przede wszystkim wówczas, gdy chcieliśmy zwrócić uwagę na ich walory uwidaczniające się wówczas, gdy poszukiwaliśmy ciekawego pomysłu na prezent.

5: Dobre formy zabawy - kręgle Wrocław
Kręgielnia to znakomite miejsce, które pozwala przyjaciołom miło spędzać czas. Jeśli ktoś chce wygodnie i ciekawie rozerwać się po pracy, kręgle Wrocław będą zdecydowanie najlepszym rozwiązaniem.

6: Kręgle Wrocław - możliwości i nowoczesne sale
W przypadku kręgielni na terenie Wrocławia klienci spotykają się z najlepszymi rozwiązaniami na rynku. Można tu trafić na wiele ciekawych rzeczy: mini barek, szatnię na poziomie, a czasami nawet mini restaurację i sklepik.

7: Panna młoda też chce się bawić
Męskie wieczory kawalerskie zakładają ostrą, często niegrzeczną zabawę, a jak jest w przypadku kobiet? Utarło się, że panna młoda spędza swój wieczór panieński w SPA i przyjmuje niegrzeczne podarunki, na przykład gadżety erotyczne.

8: Jak zorganizować dobrą imprezę dla firmy?
Wbrew opiniom, organizacja imprezy nie jest zdecydowanie łatwym wyzwaniem, szczególnie gdy mają to być oficjalne eventy, na jakich będzie bawić się duża ilość osób. Zwłaszcza w przypadku, gdy jest to impreza dla firm, trzeba przyłożyć się do jej organizacji i prowadzenia, tak aby zostawić właściwe wrażenie na gościach.

9: Najlepsza impreza w życiu - wieczór kawalerski
Dla wielu mężczyzn małżeństwo to koniec dobrej zabawy i imprez. Dlatego warto postarać się, by wieczór kawalerski - z definicji ostatnia impreza "na wolności" była dla przyszłego pana młodego niezapomnianym przeżyciem.

10: Stroik gitarowy online- dowiedz się jak z niego korzystać!
Stroik gitarowy online łatwo znaleźć. Bardziej skomplikowane jest jednak nauczyć się grać na gitarze – a to przecież jest ostateczny rezultat. Z tego powodu w tym zwięzłym artykule skupię się w większości na tej kwestii. Tzn. Podam Ci 3 podstawowe zasady, które sprawią że w dość krótkim czasie zaczniesz znacznie lepiej grać.


Strona 1 z 6
[1]   [2]   [3]   [4]   [5]   [6]  
© 2011 Artykulis.pl