Co ma wspólnego wieczór panieński z fotografią?

PDF | Widok wydruku | Html

Autor: goodchoice

Czytano: 443 razy | Kategoria: Fotografia | Ilość słów: 320 | Data: Fri, 28 Mar 2014 | 0 komentarzy

Wydaje się, że wieczór panieński i fotografia to dwie całkiem odmienne rzeczy, jednak gdyby bardziej się zagłębić w temat, to jedno z drugim ma dużo wspólnego. W końcu fotografia to jest tak uniwersalna dziedzina, że można ją wykorzystać w niemal każdym aspekcie życia. Fotografię można połączyć z pomysłem na panieński.

Wieczór panieński w profesjonalnym studiu

To nie musi być tylko pomysł na panieński, ale równie dobrze prezent dla Panny Młodej. Najlepiej jeśli wszystko będzie objęte tajemnicą. Rozpoczynacie imprezę standardowo w domu. Tutaj musicie wykazać się kreatywnością, aby nie było zbyt nudno. Rozmaite zabawy dedykowane na wieczór panieński są jak najbardziej wskazane. Możecie również same wymyślić jakiś quiz. Taka z pozoru spokojna zabawa ma na celu uśpić czujność Panny Młodej. Możecie Jej dać dla niepoznaki jakiś skromny prezent. Nie przesadzajcie jednak z alkoholem, pijane miny i pozy nie wyjdą korzystnie na zdjęciach. Całą zabawę lepiej zacząć wcześniej, ponieważ sesja zdjęciowa może potrwać dwie lub trzy godziny. Gdy już stwierdzicie, że czas przenieść imprezę na miasto, możecie zakryć Pannie Młodej oczy tłumacząc się pewną niespodzianką. Wyobraźcie sobie jej zdumienie, gdy znajdzie się w studiu fotograficznym! Zadbajcie wcześniej o jakieś ciekawe stylizacje. Chyba, że zostawicie to w rękach specjalistki, która przygotuje zestawy ubrań.

panienskireportaz.jpg

Fotoreporter na wieczorze panieńskim

Wieczór panieński nie musicie spędzać w studiu. Nie każdemu taki pomysł może przypaść do gustu. Dlatego wcześniej, możecie luźno zapytać się Panny Młodej, co myśli o sesjach zdjęciowych. Jedna z koleżanek może po prostu wkręcić, że sama zamierza zrobić sobie profesjonalne zdjęcia, ale nie jest do końca do tego pomysłu przekonana. W ten sposób Młoda nie powinna niczego się domyślić. Alternatywą dla sesji zdjęciowej może być zatrudnienie fotoreportera. Taka osoba będzie Wam towarzyszyć od wybranego przez Was momentu. Może pojawić się już na etapie zabawy w domu, a równie dobrze może zacząć wykonywanie zdjęć w klubie. Taka fotorelacja to z pewnością ciekawa pamiątka z wieczoru panieńskiego.Podpis

Michał z http://www.goodchoice.com.pl/wieczor-panienski/.


Rating: Not yet rated

Komentarze

Skomentuj

Nie masz uprawnień do komentowania. Musisz się zalogować.
© 2011 Artykulis.pl