Artykuły w kategorii: Fotografia

11: Dobry fotograf dziecięcy - czyli jak robić zdjęcia dzieci
Fotografafia dziecięca staje się coraz bardziej popularna. Jednak nie wystarczy wziąść aparat i powiedzieć naszemu modelowi: uśmiechnij się :)

12: Ślubna sesja plenerowa - rady jak zrobić dobre zdjęcia
Wybranie odpowiedniego miejsca na plenerową sesję ślubną ma ogromne znaczenie. Właściwa lokalizacja nada naszej sesji odpowiedni „klimat” i „charakter”. Pozwoli na wyrażenie się naszej pary ale także nas jako fotografów.

13: Fotografia ślubna Bielsko - gdzie robić zdjęcia
Gdzie zrobić zdjęcia ślubne w Bielsku? To nie jest takie trudne. W mieście jest bardzo dużo ciekawych miejsc na zdjęcia. Tutaj wspomnę o kilku z nich.

14: Fotografia dziecięca Bielsko-Biała - jak wybrać dobrego fotografa
Fotografia dziecięca nie jest taka prosta jak mogłoby się wydawać. Dzieci bywają niechętne do pozowania, bywają w złym nastroju czy po prostu nie chcą stanąć przed obiektywem. Jak więc robić zdjęcia dzieciom i jakiego fotografa wybrać w Bielsku-Białej?

15: Rodzice kupili mi lustrzankę, będę fotografem
O zgrozo! Niby nikomu nie powinno przeszkadzać, że tak wiele osób zaczęło zajmować się fotografią. Niby powinien cieszyć fakt, iż tak wielu młodych ludzi, zamiast siedzieć godzinami przez komputerem, robi zdjęcia swoim znajomym. Jednak na tym musielibyśmy się zatrzymać, aby fakt ten rzeczywiście nie irytował.


Strona 2 z 2
[1]   [2]  
© 2011 Artykulis.pl