Artykuły w kategorii: Transport i logistyka

1: Transport a życie i śmierć
W dzisiejszym świecie przemieszczenie się na wielkie odległości nie jest niczym niezwykłym, jednak prawo dotyczące narodzin i śmierci było ustanawiane w czasach, gdy granice były znacznie mniej otwarte. Jak wygląda ta sprawa w świecie intensywnego transportu lotniczego?

2: Największe statki w historii
Oceany i morza zawsze przyciągały do siebie odważnych awanturników, gotowych stawić im czoła. Poczynając od kilku zbitych desek, kończąc na pływających wyspach, ludzkość stara się ujarzmić surowy żywioł, przypatrzmy się więc najbardziej spektakularnym narzędziom tego podboju.

3: Tanie usługi kurierskie najwyższej jakości
Czy można wysłać jeszcze taniej przesyłkę? Oczywiście że tak. Wystarczy poszukać wirtualnego operatora, który świadczy usługi pośrednictwa przesyłek kurierskich. Jedną z takich firm jest szybkapaka.pl.

4: Coraz większe możliowści transportu osobowego.
Rosnąca ilość połączeń autobusami na dalekich trasach w obrębie Polski jak również za granicę jest sporym udogodnieniem dla polskich pasażerów. Spora część przedsiębiorstw oferuje atrakcyjne oferty i chce przyciągnąć klientów różnymi obniżkami.

5: Logistyka i spedycja, jak łączą sie ze sobą?
Dla laików oba te pojęcia to jedno i to samo. Spedycja istniała jednak na długo przed pojawieniem się logistyki na polu cywilnym, a logistyka wiąże się nie tylko z transportem.

6: Giełda transpotowa, czyli nowe możliwości dla przedsiębiorców
Prowadzenie własnej działalności gospodarczej nigdy nie jest łatwe. Każdy przedsiębiorca napotyka na swojej zawodowej drodze liczne problemy i przeszkody. Jest to szczególnie zauważane w dobie kryzysu gospodarczego.

7: Trochę historii transportu drogami wodnymi
W przedsięwzięciach związanych z transportem istotną rolę spełniają również drogi wodne. Możemy przyjrzeć się kilku takim drogom które powstały w XX wieku, by skrócić transport towarów i ludzi drogą wodną.

8: Transport- udogodnienie w codziennym życiu
Jest sporo firm, które ogłaszają się z ofertami transportu towarów, paczek, czy przewozu osób na terenie całego kraju, czy też za jego granicami. Oferty kierowane są do każdego, który potrzebuje pomocy w danym miejscu i czasie. Usługi wykonywane są na najwyższym poziomie i z należytą starannością. Klient nasz pan.

9: Transport lotniczy przyszłości
Możemy o tym nie wiedzieć, jednak dzięki nowym normom i wymuszonym przez nich zmianom w technologii budowy silników lotniczych, samoloty będą od 2015 roku nawet o połowę cichsze. W ten sposób transport lotniczy przechodzi do kolejnego etapu rozwoju.

10: Jeszcze więcej Ryanaira w Polsce
Ryanair to bardzo popularna linia lotnicza w naszym kraju. Swój wizerunek uzyskała dzięki naprawdę niskim cenom, które zachęcają do korzystania z ich usług.


Strona 1 z 5
[1]   [2]   [3]   [4]   [5]  
© 2011 Artykulis.pl