Artykuły w kategorii: Przemysł

1: Magazyn – najważniejsze urządzenia
Wiele hurtowni oraz oddziałów przemysłowych poza sklepem, czy halą produkcyjną posiada również inne, równie znaczące pomieszczenia. Najczęściej właściciele kupują przestrzeń, którą później rezerwują na magazyn.

2: Komory do malowania i lakierowania - zastosowanie
By móc idealnie przykryć kolorem albo lakierem pewną dużą powierzchnię, np. auta, wyposażenia domu bądź innych fragmentów, należy zrobić to w odpowiednio przygotowanym do tego pomieszczeniu.

3: BASF zadziwia konkurencję
Nie od dzisiaj wiadomo, że najlepsze pianki do wypełniania tapicerek ma właśnie firma BASF, bo to ona jest najbardziej nowoczesną firmą z tego zakresu, a co się z tym wiąże, to właśnie ona ma tutaj najwspanialsze propozycje.

4: Regały magazynowe
Właściwie dobrane regały magazynowe pozwalają zwiększyć przestrzeń składowania oraz usprawnić pracę. Przy ich wyborze powinniśmy się kierować rodzajem przechowanych produktów, ich wymiarami, sposobem transportowania, przewidywanym cyklem dostaw, wielkością dostaw oraz metodą składowania.

5: Dozowanie środków sanitarnych w przemyśle spożywczym
Wydawałoby się, że pompy dozujące znajdują zastosowanie w skomplikowanych systemach dozowania środków chemicznych, które działają w wielkich zakładach przemysłowych, czy chemicznych. Jednak okazuje się, że wykorzystuje się je również bardziej prozaicznych urządzeniach, z których korzystamy niemal na co dzień.

6: Mechanizmy potrzebne w przemyśle cięzkim i lekkim.
Pasy oraz taśmy transportujące to mechanizmy potrzebne na każdej linii produkcyjnej zarówno w przemyśle ciężkim oraz lekkim. Firmą, która oferuje takie specjalistyczne produkty jest TTechnik.

7: Do czego służy schładzacz cieczy?
Przyznać trzeba, że schładzacz cieczy to jedno z bardzo ważnych urządzeń, które znajduje swoje zastosowanie w szeroko pojętej branży chłodniczej. Wykorzystuje się je do różnych celów, ale najczęściej takie schładzacze montowane są w chłodniach oraz w klimatyzatorach.

8: Jak dzielimy instalacje gazów technicznych?
Gazy, spośród trzech stanów skupienia materii, należą niewątpliwie do najbardziej ulotnych często nie widocznych gołym okiem, a nawet bezwonnych. Mimo swojej ulotności i pozornej „nietrwałości” znalazły szereg zastosowań w współczesnym świecie.

9: O kuchni wiemy wszystko
Prowadzisz własną kawiarnie, restaurację, bistro? Chcesz być stale na bieżąco z najnowszymi technologiami, które pozwolą Ci wyprzedzić konkurencję oraz sprostać niełatwym wymaganiom rynku i klienta?


Strona 1 z 1
[1]  
© 2011 Artykulis.pl