Artykuły w kategorii: Handel

1: Interes na starociach
W młodym ciele stary duch. Tak najczęściej definiowani są kolekcjonerzy sędziwych mebli, porcelany oraz innych rzeczy. Dla wielu są to bezużyteczne obiekty dla innych cenne pamiątki mówiące o przeszłości. A czym naprawdę są antyki, gdzie je szukać oraz na co zwrócić uwagę przy zakupie?

2: Polskie meble pod najbardziej ekskluzywnymi adresami
Umeblowanie znad Wisły pożądane jest w kilkudziesięciu krajach świata. Eksportujemy głównie do odbiorców w Europie, ale i za ocean, będąc w pierwszej piątce największych na świecie zbywców w branży.

3: Tkaniny na miarę czy uniwersalne?
Jak to zwykle bywa, wszystko rozbija się o koszty. Przy braku rezerw na koncie, nasza garderoba i elementy wystroju wnętrz, muszą pochodzić z produkcji masowej. Nieraz jednak warto złożyć zamówienie ściśle dopasowane do naszych potrzeb.

4: Jaki telewizor wybrać
Każdy z nas w pewnym momencie chce wprowadzić jakieś zmiany w swoim mieszkaniu. Jedną z takich zmian może być wymiana telewizora na nowszy. Wysłużony przez lata telewizor CRT ludzie wymieniają najczęściej na telewizory LCD lub telewizory LED.

5: Przed Euro 2012 poważne podwyżki cen. Jeszcze większe tuż po nich
Ubiegłotygodniowe podwyższenie stóp procentowych przed Radę Polityki Pieniężnej pozwoliło na wyprzedzenie nagłego wybuchu inflacji, która ma uderzyć w portfele Polaków w ostatni kwartale tego roku.

6: Opis kas fiskalnych i drukarek fiskalnych
Jeśli ktoś będzie szukał informacji na temat drukarek fiskalnych lub kas fiskalnych, to warto zainteresować się tym artykułem, bo dokładnie zostaną te urządzenia w nim opisane.

7: Zakupy przez internet czy w sklepie?
W dzisiejszych czasach musimy podejmować wiele wyborów, bo wszystkie sklepy chcą przyciągnąć klientelę. Ale dziś wybór nie dotyczy tylko rodzaju i jakości towaru, ale również formy zakupu.


Strona 1 z 1
[1]  
© 2011 Artykulis.pl