Podkategorie w tej kategorii:

Artykuły w kategorii: Gospodarka

11: Podział elektrod otulonych
W dużej liczbie spawarek używa się różne rodzaje elektrod. Urządzenia do spawania metodą MIG używają elektrodę topliwą w osłonie gazów obojętnych, natomiast przy spawaniu TIG korzysta się z elektrody wolframowej.

12: Cennik energii elektrycznej
Jeszcze w roku dwutysięcznym w Polsce zarówno w miastach jak I na wsiach można było spotkać się z jedną firmą spełniającą zapotrzebowanie na takie usługi jak energia elektryczna.

13: Bezpieczeństwo obrotu gospodarczego
Regulacje prawne dotyczące obrotu gospodarczego zmierzają do zapewnienia maksymalnego bezpieczeństwa jego uczestnikom. W tym celu stworzono między innymi biura informacji gospodarczej, które prowadzą rejestry nierzetelnych przedsiębiorców i konsumentów.

14: Ogólnie dostępna informacja gospodarcza
Podejmując się współpracy z drugą firmą albo osoba fizyczną, w oparciu o umowę, czasami trudno jest rozpoznać, czy dany podmiot jest uczciwy i czy można spodziewać się jego wypłacalności i rzetelności w pracy.

15: Brak alternatywy dla energetyki jądrowej
Uzależnienie od zewnętrznych źródeł, słaby rozwój innowacyjnych technologii oraz perspektywa wyczerpujących się zasobów węgla: oto główne argumenty zwolenników budowy reaktorów atomowych w naszym kraju.

16: Wybór odpowiedniego kuriera
Na rynku działa mnóstwo przedsiębiorstw przewożących paczki, które bardzo ze sobą rywalizują. Tani kurier jest jedną z najbardziej pożądanych usług, szczególnie przez mniej zamożnych klientów.


Strona 2 z 2
[1]   [2]  
© 2011 Artykulis.pl