Artykuły w kategorii: Ubezpieczenia

81: Pamiętaj o OC
O ubezpieczeniu samochodu powinniśmy pamiętać. Ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej (OC) jest obowiązkowe i każdy posiadacz samochodu, bez względu na to czy jeździ samochodem, czy nie, bo jest na przykład zepsuty powinien mieć to na uwadze. Jednocześnie w obecnym roku niektóre przepisy uległy zmianie, warto im się przyjrzeć.

82: Co wiesz o ubezpieczeniu OC?
Kierowcy mają obowiązek ubezpieczenia od odpowiedzialności cywilnej, ale tak naprawdę wiedza o tej polisie bywa nikła. Jak działa OC i czy na pewno musimy je płacić? Fakty i mity o najpopularniejszym ubezpieczeniu samochodowym.

83: Ubezpieczenie samochodu od kradzieży
Jak wiemy posiadanie samochodu wiąże się z wieloma korzyściami jak i również z wieloma obowiązkami, a także z pewnym ryzykiem czy też inaczej mówiąc z pewnymi niebezpieczeństwami. W tym kontekście, jako takowe niebezpieczeństwa czy też ryzyko można określić na przykład kradzież auta czy tym podobne zdarzenia.

84: Wybór najlepszego ubezpieczenia
Ubezpieczenia samochodów to bardzo ciekawy i przede wszystkim duży rynek. Nic, więc dziwnego, że operuje na nim wielu ubezpieczycieli, którzy oferują różnego rodzaju ubezpieczenia.

85: Najlepsze firmy ubezpieczeniowe
Każdy, kto posiada samochód czy też tym podobny pojazd musi pamiętać o szeregu różnego rodzaju obowiązków, jakie się z takowym stanem posiadania łączą. Jednym z takowych ważnych elementów jest odpowiednie ubezpieczenie.

86: Korzystne ubezpieczenia auta
Na rynku finansowym mamy do czynienia z szeregiem różnego rodzaju ubezpieczeń. Mogą to być zarówno ubezpieczenia zdrowotne czy też turystyczne lub na życie jak i szereg różnego rodzaju ubezpieczeń związanych z posiadanym majątkiem czy też na przykład z zaciągniętymi kredytami.

87: Koszt ubezpieczenia samochodu
Posiadanie własnego samochodu wiąże się z wieloma różnego typu wydatkami. W tym kontekście warto wspomnieć o kosztach utrzymania takich jak naprawy czy też konserwacja lub przeglądy jak i kosztach związanych z eksploatacją samochodu.

88: Tanie ubezpieczenie komunikacyjne
Z ubezpieczeniami spotykamy się coraz częściej. Wynika to przede wszystkim z określonych korzyści, które są one w stanie nam zapewnić. Tak powinniśmy starać się do nich podchodzić.

89: Co to jest ubezpieczenie OC?
Dzisiejszych czasó z pewnością nie można zaliczyć do najbardziej bezpiecznych. Praktycznie każdego dnia możemy usłyszeć o licznych wypadkach, które występują na całym świecie oraz w naszym najbliższym otoczeniu.

90: Ubezpieczenie uzyskane w oddziale
W życiu człowieka jest wiele umiejętności, których posiadanie stanowi o możliwościach samorealizacji. Jedną z nich jest prawo jazdy, którego posiadanie jest udogodnieniem zarówno w życiu rodzinnym, jak i w pracy.


Strona 9 z 15
[1]   [2]   [3]   [4]   [5]   [6]   [7]   [8]   [9]   [10]   [11]   [12]   [13]   [14]   [15]  
© 2011 Artykulis.pl