Artykuły w kategorii: Ubezpieczenia

71: Co, gdy nie posiadamy ubezpieczenia OC?
Ubezpieczenie obowiązkowe od odpowiedzialności cywilnej zostało wprowadzone przede wszystkim, by chronić ofiary wypadków oraz kolizji drogowych. Z tego powodu możemy przede wszystkim liczyć na brak konieczności płacenia odszkodowania z własnej kieszeni.

72: Jak wybrać firmę ubezpieczeniową?
Na polskim rynku finansowym możemy obecnie znaleźć coraz więcej firm jakie oferują nam swoje produkty. Z jednej strony rośnie gama różnych produktów ubezpieczeniowych, w tym takie jakie łączą ubezpieczenia z produktami finansowymi.

73: Finansowe narzędzia internetowe, czyli jak znaleźć odpowiednie ubezpieczenie
Gdy szukamy odpowiedniego ubezpieczenia przede wszystkim zależy nam na niskiej składce oraz szerokim zakresie ochrony jaką zapewnia nam polisa. W przypadku, gdy kupujemy ubezpieczenia obowiązkowe nie musimy przejmować się zakresem ubezpieczenia, gdyż jest on z góry określony przez ustawodawcę.

74: Zakup i zmiana OC
Gdy jesteśmy posiadaczami samochodu musimy również zakupić do niego ubezpieczenie, co wynika z obowiązków jakie nakłada na nas w tym względzie praw polskie.

75: Jak zmniejszyć cenę za AC?
Nikt kto kupuje ubezpieczenia nie jest zainteresowany płaceniem wysokich składek. Z drugiej strony, jeśli decydujemy się na zindywidualizowane produkty ubezpieczeniowe musimy liczyć się z koniecznością płacenia na za nie większych cen.

76: Jakie ubezpieczenia komunikacyjne warto posiadać?
Będąc kierowcami bardzo często zastanawiamy się jakie rodzaje ubezpieczeń komunikacyjnych warto jest posiadać. Brak decydowania się na korzystanie z ubezpieczeń samochodów wynika przede wszystkim z cen jakie musimy za takie ubezpieczenia płacić.

77: Używany pojazd i ubezpieczenia komunikacyjne?
Generalnie ubezpieczenia powinniśmy kupować w zależności od ryzyka z jakim uważamy, że spotykamy się w danej sytuacji. W wielu przypadkach ryzyko jest tak niewielkie, że nawet płacenie minimalnej składki za ubezpieczenie chroniące nas od zaistniałej szkody jest według nas nieopłacalne.

78: Jak ustalić wysokość ubezpieczenia OC?
Nie zawsze posiadamy taką wiedzę jaka pozwala nam na dokładne wyliczenie z jakimi warunkami możemy spotkać się przy korzystaniu z produktów, czy usług finansowych. Z drugiej strony jest to bardzo potrzebna wiedza, przy wybieraniu poszczególnych ofert ubezpieczeń.

79: Palący temat
Według statystyk straży pożarnej każdego roku wybucha w Polsce 27 tysięcy pożarów obiektów mieszkalnych. Naprawa nawet małych szkód spowodowanych ogniem jest zawsze kosztowna. Warto się zabezpieczyć i wykupić ubezpieczenie mieszkania lub domu od ognia.

80: Ubezpieczenie na wszelki wypadek
NNW, czyli ubezpieczenie od następstw nieszczęśliwych wypadków może sobie sprawić dosłownie każdy. Wykupić je może student czy kierowca, nie jest ważny wiek czy zawód, który się wykonuje. Co właściwie daje nam to ubezpieczenie?


Strona 8 z 15
[1]   [2]   [3]   [4]   [5]   [6]   [7]   [8]   [9]   [10]   [11]   [12]   [13]   [14]   [15]  
© 2011 Artykulis.pl