Artykuły w kategorii: Ubezpieczenia

61: Obowiązek ubezpieczania samochodu
W każdym cywilizowanym kraju istnieje obowiązek wykupienia polisy ubezpieczeniowej na swój samochód. To pozwoliło na znaczny rozwój rynku ubezpieczeniowego, który w ostatnich latach przezywa prawdziwe apogeum.

62: Wypowiedzenie OC - bezwzględnie pamiętać
Macie już dość poprzedniego ubezpieczyciela? Chcielibyście zacząć na nowo ze swoim OC, jednak tym razem u innego ubezpieczyciela. Zastanawiacie się jak to zrobić, żeby było dobrze. Podpowiadamy.

63: Likwidacja szkody komunikacyjnej
Tradycyjne rozwiązanie zna wielu z nas. Samochód jest naprawiany w warsztacie, a później dostarczamy faktury do naszego ubezpieczyciela. I to faktycznie kończy proces likwidacji szkody.

64: Jak ubiegać się o odszkodowanie z NNW?
Jeśli chodzi o wszelkie procedury, jakie związane są z NNW, to wysokość całego ubezpieczenia w tym wypadku zależy od kierowcy. To on ustala jak duże chce mieć ubezpieczenie. I na tej podstawie, towarzystwo ubezpieczeniowe ustala wysokość składek.

65: Dlaczego warto wykupić ubezpieczenie Assistance?
Każda awaria, pomoc w przypadku zepsucia samochodu. To właśnie zabezpiecza ubezpieczenie assistance. Dzięki niemu kierowca ma się do kogo zwrócić, jeśli ma problem z samochodem. Może zadzwonić do doradcy, który skieruje do miejsca w którym znajduje się kierowca odpowiednie jednostki pomocnicze. Na pewno wiec każdy z takiego rozwiązania będzie zadowolony.

66: Dlaczego warto kupować OC i AC?
Kupując ubezpieczenie najlepszym rozwiązaniem dla nas, jako klientów jest znalezienie takiego ubezpieczenia, które jest najtańsze na rynku ubezpieczeniowym, czyli pozwala nam na korzystanie z najniższych składek.

67: Młody stary kierowca - co z ubezpieczeniem?
Często słyszymy określenie: ‘tańsze ubezpieczenia dla młodych kierowców’, pojawia się pytanie co rozumie się pod pojęciem młodego kierowcy? Postanowiono się przyjrzeć ofertom ubezpieczeniowym kierowanym do młodych kierowców. Także postanowiono sprawdzić czy rzeczywiście są to najtańsze ubezpieczenia.

68: Jakie ubezpieczenie prywatne wybrać?
To ubezpieczenia wydają się być dla społeczeństwa bardzo korzystne. Trzeba przyznać, że dzięki nim jesteśmy w stanie uchronić się przed wieloma sytuacjami. W obecnym okresie coraz częściej dochodzi do pewnych wypadków, jak i chorób. Na pewno nie chcielibyśmy, aby takie sytuacje spadły na nas. Musimy być jednak na to w pewnym stopniu przygotowaniu. Tylko dzięki temu takie wypadki nie będą w stanie nas zaskoczyć.

69: Szukanie najlepszych ofert ubezpieczeniowych
Jeśli mamy do czynienia z dużym asortymentem jakiś produktów, znacznie trudniej jest dokonać racjonalnego wyboru. Bardzo często nasze decyzje zakupowe podejmujemy pochopnie, choćby pod wpływem sprzedawców, jacy składają nam poszczególne oferty.

70: Szukanie korzystnych warunków na OC
Korzystanie z ubezpieczeń staje się coraz bardziej popularne również w Polsce. Przy pewnych ubezpieczeniach nie mamy większego wyboru, czy chcemy, czy nie chcemy ich posiadać. Są to ubezpieczenia obowiązkowe z jakich musimy korzystać.


Strona 7 z 15
[1]   [2]   [3]   [4]   [5]   [6]   [7]   [8]   [9]   [10]   [11]   [12]   [13]   [14]   [15]  
© 2011 Artykulis.pl