Artykuły w kategorii: Ubezpieczenia

51: Porównanie agencji ubezpieczeniowych
Na rynku ubezpieczeń komunikacyjnych i mieszkaniowych panuje dosyć duża konkurencja. Tak, jak w każdej tego rodzaju działalności, jedne przedsiębiorstwa oferują niższe ceny, a drugie wyższe.

52: Ubezpieczenia dla młodych ludzi
Nowoczesne społeczeństwa starają się promować zdroworozsądkowe podejście do kwestii ubezpieczeń i leczenia, ponieważ zdają sobie sprawę z tego, że wpojenie najmłodszym pokoleniom za w czasu, by inwestowały w swoje bezpieczeństwo jest podstawą budowania racjonalnego społeczeństwa w przyszłości.

53: Ubezpieczenie dla młodego kierowcy
Młodzi ludzie coraz chętniej kupują używane samochody i już w wieku osiemnastu lat mogą zgodnie z polskim prawem stać się pełnoprawnymi uczestnikami dróg publicznych.

54: O czym należy pamiętać przy wypowiadaniu umowy OC
W lutym 2012 roku weszły nowe przepisy w zakresie ubezpieczeń od odpowiedzialności cywilnej. Obejmowały one zarówno właścicieli aut jak i rolników. Dotyczyły przede wszystkim okresów wypowiedzenia umowy oraz zasad jakich musi przestrzegać ubezpieczyciel.

55: Czy stać Cię na zrealizowanie marzenia jakim jest sportowe auto?
Dokonując zakupu należy kierować się nie tylko ceną, ale przede wszystkim kosztami utrzymania wymarzonego modelu. Tak naprawdę cena to zaledwie czubek góry lodowej, jeśli chodzi o koszta, wydatki i fatygę związaną z obsługą sprzętu takiego jak samochód sportowy.

56: Czy warto oszczędzać na AC?
Bywają pewne rzeczy, na których trzeba oszczędzać koniecznie, bo przepłacanie jest po prostu bezcelowe. Natomiast jedno trzeba powiedzieć jasno, na ubezpieczeniu nie ma, co oszczędzać.

57: Czym się kierują kierowcy przy wyborze AC?
Wybór dodatkowego ubezpieczenia to zawsze dylemat. Czy powinien wygrać zdrowy rozsądek czy też wybieramy wersję ekonomiczną by nie narażać za bardzo naszego budżetu. Podobnie rzecz się ma w przypadku autocasco. Jest to dodatkowe, nieobowiązkowe ubezpieczenie, które chroni nas w czasie jazdy samochodem.

58: Które Ac ubezpieczenie warto wykupić?
Wszystkie agencje ubezpieczeniowe w naszym kraju oferują swoim klientom szereg ubezpieczeń zarówno tych obowiązkowych jak i tych ponad programowych. Do tej pierwszej grupy należy bezapelacyjnie ubezpieczenie AC, które bezwzględnie musi wykupić każdy kierowca.

59: Chwyty marketingowe w ubezpieczeniach samochodów
Wiele firm ubezpieczeniowych stosuje różnego rodzaju chwyty marketingowe, tylko po to by przyciągnąć do siebie jak największą ilość nowych klientów. Najczęściej są to wysublimowane prezenty, lub zniżki, które nie zawsze są prawdziwe.

60: Gdzie znaleźć najlepszy kalkulator ac i oc?
Wiele osób pragnących ubezpieczyć swoje pojazdy stosuje wiele technik by wybrać jak najlepszą polisę. Najczęściej korzystamy z doradztwa agentów ubezpieczeniowych, którzy zajmują się tego typu działalnością na co dzień.


Strona 6 z 15
[1]   [2]   [3]   [4]   [5]   [6]   [7]   [8]   [9]   [10]   [11]   [12]   [13]   [14]   [15]  
© 2011 Artykulis.pl