Artykuły w kategorii: Ubezpieczenia

31: Posagowy zawrót głowy
W Polsce o polisach posagowych nie jest zbyt głośno. Wciąż zamiast odkładać pieniądze dla swoich dzieci wolimy inwestować w ich przyszłość w inny sposób. Jednym z elementów inwestycji jest dążenie do tego, by dziecko było dobrze wykształcone, edukacja na wysokim poziomie nie jest oczywiście zbyt tania.

32: Sprawdź w kalkulatorze OC
Jak się okazuje, nie zawsze nasze wybory są najlepsze dla nas i dla naszego otoczenia. Może nam się wydawać, że postępujemy we właściwy sposób, ale by mieć taką pewność musimy zrobić wszystko co w naszej mocy. Tak samo jest jeśli chodzi o ubezpieczenie komunikacyjne OC.

33: Ubezpiecz swój samochód w Liberty Direct
Każdy właściciel pojazdu mechanicznego ze względu na konieczność wykupienia obowiązkowego ubezpieczenia odpowiedzialności cywilnej OC szuka wśród dostępnych produktów polecanych przez działające na terenie naszego kraju firm ubezpieczeniowych najkorzystniejszej dla siebie oferty.

34: Bezpieczny, relaks wakacyjny
Planowanie podróży to nie tylko przyjemność, na którą składa się rozrysowywanie miejsc wartych zobaczenia, planowanie tras, pakowanie walizki z myślą o wypoczynku i relaksie, ale także szereg bardzo ważnych decyzji w tym również i tych dotyczących ubezpieczenia.

35: Miniaturowe autka miejskie
W ostatnich latach znacznie zwiększyła się moda na małe samochody miejskie. Sprawdzają się one zwłaszcza w zatłoczonych miastach. Takie auta pozwalają na łatwiejsze parkowanie oraz na mniejsze spalanie.

36: Renomowany ubezpieczyciel na samym szczycie
Opublikowane w ostatnim czasie zestawienie najważniejszych na rynku ubezpieczycieli wskazało niezaprzeczalnego lidera. Wbrew ogólnym założeniom nie jest to znana polska firma, która ubezpiecza Polaków w wielu płaszczyznach od wielu lat.

37: Karol i jego problemy
Karol jest czterdziestolatkiem, który od urodzenia mieszka na Śląsku. W trakcie swojego życia mężczyzna miał nieco problemów z samochodami. Na samym początku motoryzacyjnej przygody korzystał ze starych gratów, które się ustawicznie psuły.

38: Najlepsze ubezpieczenia komunikacyjne
Liberty Direct pomimo tego, iż należy do dosyć nowych firm ma obecnie sporo klientów i co najważniejsze zadowolonych klientów. Nie ma co się dziwić, ponieważ firma Liberty Direct posiada jedną z najlepszych ofert. Sama Rzeczpospolita uznała ofertę Liberty Direct za jedną z najlepszych, więc to powinno nam dać sporo do myślenia.

39: Najważniejsze elementy polisy AC
Polisa AC to nieodłączny element, który wchodzi w zakres użytkowania naszego samochodu, jeśli bez stresu i dodatkowej odpowiedzialności chcemy poruszać się po drogach. Aby być zadowolonym ze swojego ubezpieczenia powinniśmy jednak zwrócić uwagę na kilka elementów jakie powinno ono posiadać.

40: Podatek od nieruchomości – kto podlega zwolnieniu?
Podatek od posiadanej nieruchomości to opłata jaką ponosimy za posiadanie nieruchomości. Tą obowiązkową opłatę ponoszą osoby fizyczne, prawne oraz jednostki organizacyjne niepodsiadające osobowości prawnej. Są jednak podmioty zwolnione spod tego przykrego obowiązku.


Strona 4 z 15
[1]   [2]   [3]   [4]   [5]   [6]   [7]   [8]   [9]   [10]   [11]   [12]   [13]   [14]   [15]  
© 2011 Artykulis.pl