Artykuły w kategorii: Ubezpieczenia

21: Jakie ubezpieczenie kupić na majowy wyjazd samochodowy?
Majówka lada moment. Wielu Polaków planuje kilkudniowe wyjazdy samochodowe. Jedni chcą jechać nad jezioro, inni w góry lub za granicę. Wypad do Czech, Niemiec, Słowacji a może za wschodnią granicę lub do pięknej Chorwacji? Zobacz jak przygotować się do majowego wyjazdu.

22: Jak dobrze ubezpieczyć rower?
Ceny dobrych rowerów zaczynają się od 1000 zł. Bardziej wymagający rowerzyści, którzy szukają lekkiej i bardzo wytrzymałej ramy, sensownych przerzutek, skutecznych hamulców i jednośladu dającego radę na terenach górzystych, muszą zapłacić za rower dużo więcej. Dlatego warto aby nasz rower był dobrze ubezpieczony.

23: Odszkodowanie w przypadku auta powypadkowego
Auto to wydawać, by się mogło tylko rzecz nabyta. Dlaczego zatem zawsze kiedy wydarzy się wypadek z jego udziałem, tak bardzo zależy nam na jego naprawieniu? Czasem nawet przedkładamy swoje auto nad zdrowie…

24: Jak otrzymać dodatkowe pieniądze z odszkodowania?
Nie każdy posiadacz ubezpieczenia wie o tym, jakie dodatkowe prawa przysługują mu w wyniku jego posiadania. Podstawowe prawa określają oczywiście zadośćuczynienie w formie pokrycia kosztów naprawy auta.

25: Co zyskują klienci na wojnie cenowej OC?
Ostatnio w mediach dużo mówiło się o tzn. wojnie cenowej OC. Czym jest owa wojna? Kto na niej korzysta a kto traci? Jakie mogą być jej konsekwencje? Jeżeli jesteś kierowcą, powinieneś znać ten temat.

26: Bezpiecznie na drodze!
Posiadanie własnego auta to nie tylko radość i wejście w dorosłe życie, ale również czas by wreszcie pomyśleć o wykupieniu odpowiedniego ubezpieczenia komunikacyjnego.

27: Dobre ubezpieczenie - czyli jakie?
Rzeczpospolita, jak co roku przeprowadziła ranking firm ubezpieczeniowych. Wybrano dwanaście największych i poddano je ocenie. Jury składało się z kierowców z największych miast Polski, jak Warszawa, Gdańsk, Wrocław, Poznań i wiele innych.

28: Lider na rynku ubezpieczeń
Rzeczpospolita jest rzetelnym i bezstronnym dziennikiem, kupowanym codziennie przez tysiące Polaków. Jest to fachowa, dobrze pisana prasa, dlatego tak chętnie sięgają po nią politycy, naukowcy, bankowcy, czy właściciele dużych, globalnych firm.

29: Obliczamy składki ubezpieczenia
Strona internetowa Liberty Direct została stworzona, aby wyjść naprzeciw oczekiwaniom klienta. To tutaj możemy szerzej dowiedzieć się o każdej ofercie ubezpieczenia.

30: Oferta ubezpieczenia komunikacyjnego
Na krajowym rynku proponuje swoje usługi ubezpieczeniowe wiele różnych firm. Wśród nich godną zainteresowania a co się z tym wiąże zaufania jest działająca na terenie Polski od 2007 roku firma ubezpieczeniowa Liberty Direct.


Strona 3 z 15
[1]   [2]   [3]   [4]   [5]   [6]   [7]   [8]   [9]   [10]   [11]   [12]   [13]   [14]   [15]  
© 2011 Artykulis.pl