Artykuły w kategorii: Ubezpieczenia

11: Czy kalkulator składek OC jest prosty w obsłudze?
Kalkulatory online są bardzo proste w obsłudze i tak naprawdę nie wymaga się zupełnie jakichkolwiek wyszukanych umiejętności poza czytaniem ze zrozumieniem.

12: Czy każdego roku trzeba wykupować autocasco?
Oczywiście jak większości osób wiadomo, ubezpieczenie samochodu AC jest dobrowolne i nikt nie może do niego zmuszać właścicieli pojazdów. Jest to ubezpieczenie które wybiera się z własnej woli i w dowolnym momencie.

13: Na jak długo wykupuje się AC?
Każdy kierowca może skorzystać z dodatkowego ubezpieczenia jakim jest autocasco. Jest to ubezpieczenie dobrowolne i nie trzeba z niego korzystać. W podstawowej wersji i opcji wykupuje się AC na okres roku i dlatego trzeba się wcześniej zastanowić czy w tym czasie takie ubezpieczenie będzie człowiekowi potrzebne.

14: Czy warto kupować ubezpieczenie AC?
Ludzie zastanawiają się bardzo często nad tym czy wykupowanie dodatkowych ubezpieczeń jest w ogóle warte zachodu i potrzebne. Część kierowców uważa, że AC jest naprawdę bardzo potrzebne i warto wydać więcej pieniędzy i dokupić tę opcję.

15: Jak uzyskać odszkodowanie po wypadku i za co można żądać odszkodowania
Stare porzekadło mówi, że wypadki chodzą po ludziach. W dobie, kiedy coraz więcej osób porusza się samochodami niestety wypadków jest coraz więcej. Także i inne wypadki zdarzają się od czasu do czasu: np. kolejowe.

16: Jak uzyskać odszkodowanie po wypadku - o czym należy wiedzieć?
Jak się to mówi mądry Polak po szkodzie. Rzeczywiście bywa tak często. Np. w sytuacji wypadków. Przeciętny Polak, gdyby go zapytać co należy zrobić w razie wypadku i jak uzyskać odszkodowanie po wypadku najprawdopodobniej nie będzie umiał w pełni odpowiedzieć na takie pytanie.

17: Kto ma najlepsze oferty ubezpieczeniowe?
Na początku bieżącego roku jedna z najrzetelniejszych gazet ogólnopolskich Rzeczpospolita uznała ofertę Liberty Direct za jedną z najlepszych. Sprawdźmy czym kierowała się w tworzeniu rankingu firm ubezpieczeniowych oferujących swoje usługi na polskim rynku.

18: Składka ubezpieczenia na Twoją kieszeń
Każda firma ubezpieczeniowa działająca na terenie naszego kraju poszukuje rozwiązania, które zapewniłoby jej oczekiwaną liczbę klientów. Jednak na współczesnym rynku ubezpieczeniowym trudno wybić się na tle licznej konkurencji.

19: Zanim wykupisz polisę u dotychczasowego ubezpieczyciela
Wśród bogatej oferty branży ubezpieczeniowej coraz większym zainteresowaniem cieszą się produkty działającej na terenie naszego kraju już od 2002 roku firmy Liberty Direct.

20: Pomyśl, gdzie się ubezpieczyć!
Ideą wolnego rynku są dowolnie ustalane ceny za określony rodzaj usługi bądź produktu. Również w branży ubezpieczeniowej króluje wolny rynek i ceny ubezpieczeń komunikacyjnych oferowanych przez działające na terenie naszego kraju firmy różnią się od siebie.


Strona 2 z 15
[1]   [2]   [3]   [4]   [5]   [6]   [7]   [8]   [9]   [10]   [11]   [12]   [13]   [14]   [15]  
© 2011 Artykulis.pl