Artykuły w kategorii: Ubezpieczenia

141: Ubezpieczenie samochodu – jak zlikwidować szkodę?
Sytuacja kryzysowa to taka, która odbiega od normy, zarówno w jedną, jak i drugą stronę. Przyjęło się jednak, że mianem kryzysu określa się tylko zdarzenia, które powodują złe skutki. Niewątpliwie więc sytuacją kryzysową będzie kolizja na drodze. Jak postępować? Co zrobić, aby dostać odszkodowanie?

142: Ubezpieczenia samochodowe – opcja all in one
Utarte porzekadło głosi, że przezorny zawsze ubezpieczony. Sporo w tym prawdy, dlatego reklamy różnych typów ubezpieczeń są coraz bardziej agresywne, ale oferty coraz bardziej koszące. Zdecydowanie królują pakiety – dzięki nim jest zdecydowanie taniej.

143: Brak ubezpieczenia OC - konsekwencje
Co roku dochodzi prawie do 5,5 tysiąca wypadków na drogach spowodowanych przez kierowców, którzy nie posiadali ważnego OC pojazdu. Liczba ta jest zawrotna, zwłaszcza, że po polskich drogach porusza się 200 tysięcy nieubezpieczonych pojazdów.

144: Nowy Rok przynosi wzrost kar za brak ubezpieczenia OC
Nowy Rok kojarzy się z wielkimi postanowieniami, o których pod koniec stycznia mało kto pamięta. Czym innym jest jednak postanowienie rzucenia palenia albo odchudzania, a czym innym nowelizacje ustaw, wprowadzenie nowych, czy wzrost podatków i cen. W tym roku rząd również nas nie oszczędził.

145: Gdy sprawca ucieka z miejsca wypadku...
Najczęściej jest tak, że sprawca wypadku wie doskonale jak się zachować. Wie, że spowodował wypadek i chce odkupić swoje winy. Zatrzymuje się więc, wzywa się policję, i problem załatwiony.


Strona 15 z 15
[1]   [2]   [3]   [4]   [5]   [6]   [7]   [8]   [9]   [10]   [11]   [12]   [13]   [14]   [15]  
© 2011 Artykulis.pl