Artykuły w kategorii: Ubezpieczenia

121: Ubezpieczenie mieszkania – to się opłaca!
Coraz więcej osób decyduje się na własne mieszkanie, coraz więcej też zaczyna je ubezpieczać, co okazuje się dobrym krokiem. Koszty składki nie są wysokie, a dają nieporównywalnie duże korzyści, jeśli mieszkanie lub mienie się w nim znajdujące ulegnie zniszczeniu. Dlaczego warto się ubezpieczyć?

122: Ubezpieczenie w czasie kryzysu?
Obserwując wydarzenia na gospodarczej mapie świata, nietrudno o czarne myśli. Wciąż pogarsza się sytuacja Greków, Włochów czy Hiszpanów, a fala kryzysu prawdopodobnie ogarnie całą Europę.

123: OC dla rowerzysty – czy konieczne?
Moda na rowery znów wróciła, co da się zauważyć zwłaszcza w dużych miastach, gdzie wraz z pierwszą falą ciepła liczba cyklistów wzrasta. Rowerzyści organizują imprezy i happeningi, które mają na celu zwrócenie uwagi społeczeństwa i kierowców na fakt, iż oni też są uczestnikami ruchu drogowego.

124: O co chodzi w OC
Każdy właściciel samochodu ma wydatki, przed którymi nie ucieknie. Przede wszystkim jest to paliwo, obowiązkowe przeglądy i naprawy. Jednym z takich wydatków jest także ubezpieczenie OC komunikacyjne.

125: Polisa zdrowotna – na co zwrócić uwagę, aby inwestycja w nią była opłacalna?
Jeśli chcemy cieszyć się pełnią życia, musimy zadbać w pierwszej kolejności o nasze zdrowie. To właśnie ono jest jednym z najważniejszych aspektów decydujących o naszej przyszłości.

126: ZUS jako element zorganizowanego systemu ubezpieczeń.
W Polsce istnieje kilka urzędów państwowych, które nadzorują działalność firm lub są stworzone na potrzeby obywateli. Do takich instytucji należy ZUS.

127: Brak dokumentów a ubezpieczenie OC
Jak wiadomo, aby pojazd mógł włączyć się do ruchu drogowego, w pełni legalnie, powinien posiadać ważny przegląd techniczny samochodu, zasygnalizowany odpowiednią pieczątką w dowodzie rejestracyjnym oraz ubezpieczeniem OC. Kierowca powinien posiadać też prawo jazdy. Co, gdy któregoś brakuje?

128: OC dla ciężarówek – co i jak
Stosunkowo dużo w sieci artykułów dotyczących tematyki OC dla samochodów osobowych. Jednak, jeśli ubezpieczenie chcą wykupić kierowcy samochodów ciężarowych pojawia się problem. Zawirowania informacyjne sprawiają, że tak naprawdę nie wiadomo, co jest obowiązkowe, a co tylko dobrowolne.

129: Ubezpieczenie za granicą – warto je mieć!
Okres planowania wyjazdów wakacyjnych można uważać za otwarty. Przełom końca zimy i początków wiosny to doskonała okazja, aby dopaść kuszące promocje i wybierać spośród tysiąca ofert biur podróży, jak i samych miejsc noclegowych. Coraz częściej wybieramy wypoczynek za granicą.

130: Czy ubezpieczanie przez internet jest bezpieczne?
Dziś już nikogo nie dziwi, że wiele czynności, które wcześniej wymagały naszej fizycznej obecności w urzędzie lub instytucji, dziś załatwiamy przez internet. Dotyczy to nie tylko zakupów online, ale również składania rozmaitych wniosków urzędowych. Przez internet można również kupić ubezpieczenie.


Strona 13 z 15
[1]   [2]   [3]   [4]   [5]   [6]   [7]   [8]   [9]   [10]   [11]   [12]   [13]   [14]   [15]  
© 2011 Artykulis.pl