Artykuły w kategorii: Ubezpieczenia

111: Ubezpieczamy własny majątek
Ubezpieczenie mieszkania to jedno z najpopularniejszych ubezpieczeń w Polsce. Nic dziwnego - każdy chce jak najlepiej chronić swój majątek. Jak to zrobić?

112: Bezpieczne bezrobocie
Żyjemy w ciekawych, ale i niepewnych czasach. Dziś cieszymy się dobrą pracą, a jutro możemy doświadczyć redukcji etatów. Czy można się jakoś przed tym zabezpieczyć?

113: Jak znaleźć najtańsze OC?
Nie zawsze podczas podejmowania decyzji zakupowej należy kierować się ceną. Szczególnie gdy nie jest ona jedynym kryterium różnicującym oferty. A jeśli jest?

114: O czym pamiętać przy wyborze AC?
Autocasco obowiązkowym ubezpieczeniem niej jest, ale jest prawie równie popularne jak ubezpieczenie OC. Nic dziwnego, skoro często się przydaje. Na co zwrócić uwagę podczas jego wyboru?

115: "Prywatnie? Prywatnie to jestem ubezpieczony"
Do tego, że warto się ubezpieczyć od następstw nieszczęśliwych wypadków, nikogo przekonywać nie trzeba. Co jednak jeśli przypadkiem wyrządzimy komuś szkodę, a ta osoba zechce pociągnąć nas do odpowiedzialności finansowej?

116: Prekariusze wszystkich krajów, ubezpieczajcie się!
XXI wiek pozornie zaspokaja wszelkie ludzkie potrzeby. Coraz mniej mamy wojen a widmo głodu rozproszyły tanie markety. Dzisiaj psychiatrzy oferują tabletki na szczęście a życie ubarwia nam cały zastęp kolorowych seriali. Czy jednak jesteśmy szczęśliwi?

117: Ubezpiecz się zawodowo
Ubezpieczenie OC kojarzy się zazwyczaj z ubezpieczeniem samochodu i wypadkiem spowodowanym w warunkach drogowych. Wypadki zdarzają się jednak także w innych sytuacjach, np. podczas pracy.

118: Ubezpieczenie direct a tradycyjne
Rynek ubezpieczeń samochodowych obecnie różni się od tego, który znamy z pierwszej połowy lat 90-tych, a więc po zmianach ustrojowych. Wtedy monopolistą na rynku ubezpieczeń było PZU, dziś sytuacja wygląda już nieco inaczej, a rynek charakteryzuje się zróżnicowaniem i dużą konkurencją.

119: Czy warto zaopatrywać się w ubezpieczenia dodatkowe?
Do sezonu wakacyjnego wcale nie zostało już tak dużo czasu, dlatego warto pomyśleć już teraz nad ubezpieczeniem dodatkowym samochodu. Wciąż pojawia się pytanie czy opłaca się na nie zdecydować, czy lepiej nie – w końcu to dodatkowe koszty. Artykuł ma za zadanie odpowiedzieć na to nurtujące pytanie.

120: Czy jazda bez ubezpieczenia OC się opłaca?
Pytanie w tytule jest dość przewrotne, zwłaszcza, że ubezpieczenie OC należy do komunikacyjnych ubezpieczeń obowiązkowych. Są jednak tacy kierowcy, którzy nie widzą sensu kupowania polisy ubezpieczeniowej, gdyż są przekonani, że ich wzorowa jazda nie wyrządzi szkód absolutnie nikomu.


Strona 12 z 15
[1]   [2]   [3]   [4]   [5]   [6]   [7]   [8]   [9]   [10]   [11]   [12]   [13]   [14]   [15]  
© 2011 Artykulis.pl