Artykuły w kategorii: Ubezpieczenia

91: Kobieta na krańcu szosy
Awaria samochodu na ruchliwej drodze jest jednym z najczęstszych koszmarów, jakie nawiedzają kobiety. Jakie mamy możliwości wybrnięcia z takiej sytuacji?

92: Wyłudzenie po polsku
Polak potrafi – wiemy to i widzimy na każdym kroku. Dobitnie przekonują się o tym także firmy ubezpieczeniowe, które obserwują cały korowód ludzi, usiłujących wyłudzić ubezpieczenie.

93: Ubezpieczyciele podpowiadają, jak jeździć samochodem firmowym
Co wymyśliły firmy ubezpieczeniowe, aby zmniejszyć sumy wypłacanych odszkodowań? Postanowiły przeprowadzić specjalne szkolenia dla kierowców samochodów flotowych.

94: Ubezpieczenia dla młodych kierowców
Ubezpieczenia komunikacyjne dla osób, które dopiero zrobiły prawo jazdy mogą być dla młodych kierowców prawdziwym szokiem cenowym. Jak uzyskać tańsze ubezpieczenia?

95: Co to jest mini autocasco?
Kierowca, który chce wykupić ubezpieczenie autocasco,ale nie miał go nigdy wcześniej, musi liczyć się z wysoką stawką za tę polisę. Rozwiązaniem może być AC w wersji mini.

96: Ubezpieczyciele zapowiadają koniec ulg warunkowanych płcią
Choć niektórych, niewtajemniczonych może to zaskoczyć, kobiety w młodym wieku płacą mniejsze składki ubezpieczenia OC, niż ich rówieśnicy płci przeciwnej. Dlaczego?

97: Czym spowodowane są podwyżki OC?
Na polskim rynku towarzystw ubezpieczeniowych, oferujących polisy komunikacyjne, jest bardzo wiele. Niestety dla nich, a jak się okazuje – również dla nas, odnotowują one ciągłe straty.

98: Kto wypłaci nam odszkodowanie z OC?
W sytuacji kolizji, osoba poszkodowana zobowiązana jest zgłosić się po wypłatę odszkodowania do firmy ubezpieczającej sprawcę. Niebawem jednak, okazać się może, że poszkodowany będzie mógł wybrać, między ubezpieczycielem sprawcy, a swoim.

99: Ubezpieczyciele wiedzą, że lubimy gratisy
Dobiegła końca cenowa rywalizacja ubezpieczycieli oferujących polisy komunikacyjne OC. Ceny ustabilizowały się na mniej więcej tym samym poziomie. Mimo to, firmy nadal przygotowują kuszące oferty dla swoich potencjalnych klientów.

100: Kalkulator się opłaca
Wybór najtańszego OC to coroczny problem każdego kierowcy. W dobie Internetu znalezienie odpowiedniego ubezpieczenia może być znacznie łatwiejsze.


Strona 10 z 15
[1]   [2]   [3]   [4]   [5]   [6]   [7]   [8]   [9]   [10]   [11]   [12]   [13]   [14]   [15]  
© 2011 Artykulis.pl