Artykuły w kategorii: Ubezpieczenia

1: Wybieramy towarzystwo ubezpieczeniowe
Ubezpieczenia nie zawsze kojarzą się ludziom pozytywnie. Szczególnie kierowcy dobierają je dość obojętnie, płacąc nierzadko horrendalne stawki za obowiązkowe ubezpieczenie samochodu. O ile jednak pamiętamy o zabezpieczeniu swoich majątków, o tyle o własnym zdrowiu i życiu nie myślimy.

2: Najlepsze ubezpieczenie na życie? Czyli jakie?
Potrzeba przystąpienia do ubezpieczenia na życie pojawia się wówczas, gdy pragniesz zabezpieczyć przyszłość swoją lub swoich najbliższych. W dzisiejszym artykule postaram się przedstawić, w jaki sposób wybrać polisę, aby cieszyć się z posiadania najlepszego produktu dla siebie.

3: Jacy ludzie pracują w ubezpieczeniach?
Ludzie pracujący w ubezpieczeniach i wiedzący w jaki sposób pomagać innym osobom, są bardzo czułe i muszą być empatyczne, aby zrozumieć sytuacje w jakiej znalazł się inny człowiek. Oczywiście nie mogą dać ponosić się emocjom, ponieważ każdy wniosek powinien być rozpatrywany obiektywnie, ale jednak indywidualnie.

4: Kto wypłaca ubezpieczenia po wypadkach?
Można w różny sposób odebrać należne odszkodowanie, ponieważ firmy ubezpieczeniowe chcą wychodzić naprzeciw oczekiwaniom swoich klientów. Wiadomo, że w obecnych czasach najczęściej chce się, aby odszkodowania po wypadku były wypłacane bezpośrednio na konta poszkodowanych.

5: Ubezpiecz swoje zdrowie
Zdrowie jest dla każdego człowieka wartością niezwykle ważną, do której przywiązuje się ogromną wagę. W dzisiejszych czasach wiec ludzie starają się w szczególności o swoje zdrowie dbać i szukają wszelkiego rodzaju rozwiązań, które taką dbałość mogą wzmacniać.

6: Pomoc w odszkodowaniach a realne korzyści
Czy dzięki skorzystaniu z pomocy zewnętrznej podczas ubiegania się o odszkodowanie można liczyć na prawdziwe cuda? A może to tylko strata pieniędzy, bo wszystko można zrobić samodzielnie, ubiegając się o odszkodowanie? Wielu ludzi myśli, że uzyskanie odszkodowania od ubezpieczyciela to tylko formalność.

7: Czy pomoc w odszkodowaniach jest potrzebna?
Samodzielność to cecha bardzo pożyteczna, ale niekiedy też zgubna. Jest tak w przypadku starania się o odszkodowanie - wielu ludzi nie zdaje sobie sprawy z tego, że przedstawienie własnej wersji wydarzeń i dostarczenie podstawowych informacji o świadkach, a przede wszystkim o sprawcy, nie załatwia odszkodowania ot tak, automatycznie.

8: Czy odszkodowanie za pobyt w szpitalu łatwo uzyskać?
Staranie się o odszkodowanie nigdy nie jest proste. Istnieje wiele kroków, które można źle wykonać i można na tym stracić. Dodatkowo - rolą ubezpieczyciela wbrew pozorom nie jest wypłacenie pieniędzy, ale... staranie się o ich niewypłacenie.

9: Odszkodowanie za pobyt w szpitalu - cała prawda
Walka o godne odszkodowanie nigdy nie jest łatwa, niezależnie od tego, czego dokładnie dotyczy ta kwestia. Odszkodowanie po wypadku, a także zwrot lub rekompensata po drogim leczeniu, pobycie w szpitalu czy rehabilitacji, to dla wielu ludzi bardzo kłopotliwa kwestia.

10: Kiedy kupować polisę OC?
Ważne jest to, żeby dokładnie pilnować terminów wynikających z ubezpieczenia samochodu. Jest to o tyle ważne, że każdy samochód musi posiadać obowiązkową polisę OC.


Strona 1 z 15
[1]   [2]   [3]   [4]   [5]   [6]   [7]   [8]   [9]   [10]   [11]   [12]   [13]   [14]   [15]  
© 2011 Artykulis.pl