Artykuły w kategorii: Kredyty

21: Pożyczki na konto, czyli pieniądze dla Ciebie!
Rosnąca popularność internetu powoduje, że coraz więcej spraw można załatwić nie wychodząc z domu. Coraz więcej osób kupuje online nawet artykuły spożywcze. Przez internet można założyć konto w banku, skorzystać z oferty firm usługowych. W sieci można też wziąć pożyczkę.

22: Pożyczka chwilówka – kiedy się opłaca?
Obecnie na rynku finansowym coraz modniejsze stają się oferty pożyczek chwilówek udzielanych na dowód, przez Internet bądź SMS. Postaramy się pokrótce opisać tutaj kiedy taka forma pożyczki będzie opłacalna i czym różni się ona od pożyczek gotówkowych oferowanych przez banki.

23: Kalkulator kredytowy jako przydatne narzędzie finansowe
Zwykle potencjalny kredytobiorca wie, że oferty kredytowania są różne, zależne od marży bankowej, oprocentowania, ale i pozostałych warunków, jak maksymalny okres kredytowania czy wartość wkładu własnego. Jak jednak sprawdzić, którą z ofert warto wybrać, by była jak najbardziej korzystna dla konkretnego klienta banku?

24: Opłacalny czy nie kredyt hipoteczny z dopłatą
Do końca programu Rodzina na Swoim zostało już tylko kilka miesięcy, ale wciąż są zainteresowani ofertą, która nadal wydaje się kusząca. W końcu nawet kilkaset złotych dopłaty miesięcznie do odsetek od kredytu to kwota niebagatelna, gdy jest się na tak zwanym dorobku, czyli młodym małżeństwem czy trzydziestoletnim singlem.

25: Dobra to nie tylko tania oferta kredytu na dom
Nie tylko osoby zamożne decydują się na budowę domu, również ci średnio zarabiający wybierają opcję tak zwanej budowy gospodarczej, gdzie wiele prac wykonują sami inwestorzy przy pomocy osób fizycznych. Do tego rodzaju inwestycji potrzebna jest jednak dobra oferta kredytu budowlanego, który uwzględni specyfikę budowy.

26: Wybór pożyczki przez Internet
Internet jest pasjonującym narzędziem, które bardzo często wykorzystujemy do wyszukiwania rożnych informacji.Tak samo jest w przypadku znalezienia oferty pożyczkowej

27: Koszty pożyczek bez BIK
Pożyczki są ofertą, którą znajdziemy nie tylko w bankach. udzielają ich także instytucje pozabankowe. Jednak koszt pożyczek udzielanych w w tych drugich miejscach jest znacząco wysoki.

28: Jak znaleźć najtańszą pożyczkę dla siebie?
W Internecie istnieje wiele stron, na których można sprawdzić pożyczki oferowane przez rożne instytucje pozabankowe i banki. Kalkulatory, bo o nich tu mowa, wyliczają ratę kredytu i podają koszty całej pożyczki.

29: Bez zbędnych formalności pożycz pieniądze przez Internet
Pożyczkę można wziąć na rożne sposoby. Popularnością cieszą się te, które można otrzymać przez internet. Jest to wygodny sposób, ponieważ nie ma potrzeby odwiedzania banku. Umowę podpiszemy w domu, a pieniądze bez problemu dotrą na konto.

30: Jak wziąć pożyczkę bez BIK?
Niespłacanie zobowiązania w banku mogą spowodować, że informacje o takiej osobie zostaną umieszczone w Biurze Informacji Kredytowej. Umieszczenie tam danych będzie miało wpływ na naszą historię kredytową. W banku raczej już nie będzie możliwości otrzymania kredytu.


Strona 3 z 4
[1]   [2]   [3]   [4]  
© 2011 Artykulis.pl