Artykuły w kategorii: Kredyty

11: Kredyty hipoteczne i ich rodzaje
Artykuł wyjaśniający czym są kredyty hipoteczne i pokazujący najważniejsze z nich czyli: kredyty mieszkaniowe, refinansowe, konsolidacyjne i pożyczki hipoteczne. .

12: Sposoby na sfinansowanie zakupu samochodu
Chcesz kupić własne auto, ale nie masz stosownych do tego środków? Wcale nie trzeba ich posiadać wtedy, gdy można ubiegać się o kredyt samochodowy. Dzisiaj większość osób woli nie czekać z zakupem nowego pojazdu i decyduje się na szybkie kredyty, dzięki którym można od razu cieszyć się pojazdem.

13: Kredyt gotówkowy w 15 minut
Dodatkowe pieniądze od ręki mogą przydać się w naprawdę wielu sytuacjach, począwszy od remontu, poprzez opłacenie rachunków, a skończywszy na kupnie jakiegoś gadżetu, o którym od dawna się marzyło.

14: Mieszkanie dla młodych
Do końca 2012 roku obowiązuje program „Rodzina na swoim”. Wraz z nowym rokiem ma go zastąpić nowy program „Mieszkanie dla młodych”. Jakie zmiany wejdą wraz z jego pojawieniem się na rynku?

15: Zastanawiasz się nad kupnem samochodu, ale nie masz gotówki?
Artykuł opisując meandry kredytów motoryzacyjnych. Dowiesz się z niego na co zwrócić uwagę przy wyborze kredytodawcy. Znajdziesz tu wymienione wszystkie wszystkie czynniki, które są najważniejsze przy podpisywaniu umowy

16: Mieszkania na kredyt
Posiadanie własnych czterech ścian, jest dla wielu osób szansą na lepsze życie, na omijanie standardów i na zajmowanie się dokładnie tym, co jest dla nich niezbędne.

17: Najlepsze kredyty hipoteczne
Kredyt na dom w obecnych czasach bierze naprawdę wiele osób, jest to szczególnie niezbędne, aby nareszcie mieć szansę gdzie mieszkać. Jeśli więc już mamy pracę, koniecznie powinniśmy postarać się, aby była ona na tyle dobra, aby móc w jakiś sposób poprzez nią dostać szansę na swój własny dom.

18: Pożyczka z instytucji finansowych
Wielu z nas chcąc pożyczyć pieniądze, które są potrzebne kieruje się przede wszystkim do banku. Czasami jednak zdarza się tak, że bank odmawia nam pożyczenia pieniędzy. Co wtedy?

19: Sytuacja na rynku kredytów mieszkaniowych
Decydując się na kredyt hipoteczny należy zapoznać się z tendencjami na rynku. Po zawirowaniach, wynikły z wprowadzenia rekomendacji S, sytuacja się ustabilizowała. Zdolność kredytowa już się nie obniża, a ceny mieszkań spadają. Jedyną złą wiadomością dla potencjalnych kredytobiorców są znaczne podwyżki marży.

20: Nowości bankowe - kredyty online. Czy się przyjmą?
Pionierem na rynku produktów finansowych przez internet był mBank. Od kilku miesięcy jesteśmy świadkami co raz większej walki banków w tym segmencie. Co jest tego przyczyną?


Strona 2 z 4
[1]   [2]   [3]   [4]  
© 2011 Artykulis.pl