Artykuły w kategorii: Kredyty

1: Kredyt hipoteczny - czy warto?
Kwestia kredytów hipotecznych to prawdopodobnie temat, który jest bardzo często podejmowany i rozważany. Wiele osób nie może obecnie zastanawiać się czy warto takie rozwiązanie stosować, ale po prostu musi się na nie decydować ponieważ w inny sposób nie będą mieli szansy na to, by posiadać własny dom czy mieszkanie.

2: Rynek kredytów
W ostatnim czasie warunki przyznawania kredytów w Polsce zostały zaostrzone na skutek zbyt liberalnej polityki banków w poprzednich latach. Jednak nadal cieszą się popularnością.

3: Pożyczki przez Internet – czyli social lending
Większość z nas słysząc o pożyczkach przez Internet myśli, że są to jedynie tzw. chwilówki. Warto jednak podkreślić, że jest to błędne przekonanie, gdyż pożyczki przez Internet to także social lending, czyli pożyczki społecznościowe.

4: Czy można połączyć wszystkie kredyty w jeden?
Posiadanie kilku kredytów i pożyczek to nie lada problem. Po pierwsze kredyty należy spłacać terminowo. Każdy kredyt ma inny termin spłaty, o którym można łatwo zapomnieć lub go po prostu pomylić z innymi terminami.

5: Finansowanie firm krok po kroku
Rozwój firmy – bez względu na jej wielkość, w sposób zrozumiały wymaga ciągłego i przede wszystkim przemyślanego inwestowania. Jest tylko jeden mały problem – rozwój kosztuje. W niektórych branżach nawet bardzo dużo.

6: Dla kogo gwarancje de minimis?
Jak zapowiadają autorzy pomysłu gwarancje de mini mis to program bezprecedensowy w okresie transformacji polskiej gospodarki po ‘89 roku. Pierwszy raz w historii to państwo bierze na siebie odpowiedzialność za spłatę kredytu, kiedy przedsiębiorcy powinie się noga.

7: Różne kredyty na różne potrzeby - jaki kredyt wybrać dla siebie?
Kredyty mogą być wykorzystywane do różnych celów. Ich udział zaznacza się najwyraźniej, w przypadku gdy większa ilość gotówki jest nam potrzebna do zakupu odpowiedniego dobra materialnego lub inwestycji. Zatem niezależnie od tego, czy jest to wycieczka zagraniczna, czy inwestycja w mieszkanie - kredyty są po to, aby to sfinansować.

8: Przedsiębiorstwo do biegu, gotowi, START
Przed nowym przedsiębiorstwem, które znajduje się na starcie swojej działalności stoi wiele przeszkód do przeskoczenia. W długim dystansie mają szansę tylko Ci, którzy inwestują w swój rozwój.

9: Credit crusch, czyli co każdy przedsiębiorca powinien o nim wiedzieć
Wkraczając w drugą dekadę XXI wieku, jak grom z jasnego nieba spadł na nas kryzys ekonomiczny. Spadek akcji, masowe zwolnienia, zła sytuacja finansowa przedsiębiorstw, która w wielu przypadkach zakończyła się upadłością, komunikowana jest nieprzerwanie od kilku lat w mediach.

10: Kredyt na auto bez zaświadczeń
Czy kredyt na auto bez zaświadczeń to na pewno najlepsza metoda na uzyskanie dużych pieniędzy koniecznych do zakupienia samochodu? Czy nie lepiej by było podjąć niewielką pożyczkę gotówkową w jakimkolwiek banku?


Strona 1 z 4
[1]   [2]   [3]   [4]  
© 2011 Artykulis.pl