Kredyty dla firm przez internet – szybko i wygodnie!

PDF | Widok wydruku | Html

Autor: atkaczyk.1984

Czytano: 575 razy | Kategoria: Finanse i ekonomia | Ilość słów: 302 | Data: Tue, 7 May 2013 | 17 komentarzy

Twoja firma potrzebuje szybko dodatkowych pieniędzy? Gdy nie jest to bardzo wysoka kwota, być może doskonałym rozwiązaniem dla ciebie będzie zdecydowanie się na wzięcie kredytu firmowego przez internet. Obecnie to coraz częściej selekcjonowane oferty przez przedsiębiorców. Dlaczego?

Przede wszystkim wiążą się one z wygodą oraz oszczędnością czasu, ponieważ wszystko można szybko i wygodnie załatwić przez internet, bez konieczności wychodzenia z biura czy z domu.

Gdzie po kredyt online?

Kredyty internetowe aktualnie udzielane są zarówno przez banki, jak i przez instytucje pozabankowe, co dotyczy ofert dla klientów indywidualnych oraz dla przedsiębiorstw. W przypadku banku konieczne jest otwarte konto bankowe, które posiada regularne wpływy od określonego czasu – na ich podstawie bank dokonuje sprawdzenia zdolności kredytowej klienta automatycznie, nie jest konieczne przedstawianie żadnych dodatkowych zaświadczeń, chyba że kredyt dla firm opiewa na wysoką kwotę, wtedy najlepiej osobiście skontaktować się z przedstawicielem banku lub doradcą kredytowym. Po wypełnieniu wniosku i po pozytywnym jego rozpatrzeniu na koncie środki pojawiają się już w kilka minut.

 

Natomiast jeśli będzie się chciało skorzystać z ofert pozabankowych, wtedy trzeba na początek znaleźć firmę, która będzie mogła udzielić online kredytu. Takich przedsiębiorstw jest dość dużo, ale jest ich mniej niż tych, które obsługują klientów indywidualnych. Można pomóc sobie specjalnymi porównywarkami i kalkulatorami dostępnymi za darmo w sieci. Gdy ma się już wyselekcjonowaną ofertę, wówczas można złożyć szybko wniosek, wypełniając formularz. Do tego celu konieczne jest też przejście procedury weryfikacyjnej, która polega na przesłaniu symbolicznej kwoty na konto firmy pożyczkowej, niezbędny będzie też telefon komórkowy. Gdy wszystko pójdzie zgodnie z planem, pieniądze też można mieć błyskawicznie na koncie (gdy rachunki klienta i parabanku są w tym samym banku).

 

Zatem gdy firma potrzebuje pieniędzy od ręki, ma wtedy kilka różnych możliwości na ich uzyskanie według swoich potrzeb.Podpis

Arnold Tkaczyk


Rating: Not yet rated

Komentarze

Skomentuj

Nie masz uprawnień do komentowania. Musisz się zalogować.
© 2011 Artykulis.pl