Artykuły w kategorii: Inwestowanie

1: Jak oszczędzają Polacy - najpopularniejsze rodzaje lokat
Lokata bankowa już od lat jest najpopularniejszą formą oszczędzania wybieraną przez dużą grupę klientów, jednak szeroka gama ofert proponowanych przez banki może potencjalnego deponenta przyprawić o prawdziwy ból głowy.

2: Porady dla posiadaczy lokat
Kim jest przeciętny posiadacz lokaty bankowej? A no nikim, kto znałby się na tematyce metod inwestycyjnych, a wręcz odwrotnie, ta forma oszczędzania jest skierowana do wszystkich i właśnie dlatego każdy zeń korzysta.

3: Czym jest kapitalizacja odsetek i jak działa?
Kapitalizacja odsetek to zagadnienie, które nieodmiennie wiąże się z oszczędzaniem na lokatach bankowych. I to jest ten element lokaty, który wydaje się oszczędzającym najbardziej atrakcyjnym i najbardziej kuszącym.

4: W co inwestować pieniądze? Zawsze w złoto!
Artykuł opisuje w co warto inwestować pieniądze. Dowiesz się z niego w jaki sposób zabezpieczyć swoją inwestycje w złoto. Wszystkie te informacje sprawdzamy w praktyce!

5: Jak dywersyfikować inwestycje?
Dla współczesnego Polaka nie istnieje już granica inwestowania. Platforma Forex umożliwia grę na walutach w rzeczywistości globalnej. Giełda papierów wartościowych udostępnia wiele spółek zaliczanych do kategorii międzynarodowe.

6: Lokaty bankowe: co o nich wiemy?
Ekonomia, jako nauka, często kojarzy nam się z nużącymi lekcjami przedsiębiorczości, czy niezbyt ciekawymi wykładami o myśli ekonomicznej. Biorąc pod uwagę fakt, że ekonomia to nauka interdyscyplinarna, warto wiedzieć, jak ogromny wywiera wpływ na nasze obecne życie. Oferowanie lokaty bankowej, jest stosunkowo młodą propozycją.

7: Lokaty ziemskie - na czym polegają?
Rozwój rynku kapitałowego w naszym kraju sprawia, że chętniej poszukujemy nowych sposobów inwestowania. Korzystamy nie tylko z możliwości jakie daje nam rynek polski, ale także inwestujemy za granicą. Jednym z takich rozwiązań są lokaty ziemskie.

8: 5 pytań dotyczących inwestowania w monety cz.III
Artykuł odpowiada na podstawowe pytania dotyczące inwestowania w monety. Dowiesz się m.in. co to jest przedsprzedaż i czy warto kupować monety, gdy ich cena jest w dołku.

9: 5 pytań dotyczących inwestowania w monety cz.II
Artykuł odpowiada na podstawowe pytania dotyczące inwestowania w monety. Dowiesz się m.in. jaka była pierwsza moneta kolekcjonerska w Polsce, czy warto kupić katalog monet i czy powninno się płacić podatki.

10: 5 pytań dotyczących inwestowania w monety
Artykuł odpowiada na podstawowe pytania dotyczące inwestowania w monety. Dowiesz się m.in. od czego zacząć inwestowanie w monety oraz, czy 25zł wystarczy na zakup numizmatu.


Strona 1 z 1
[1]  
© 2011 Artykulis.pl