Artykuły w kategorii: Bankowość

31: Bezpłatne konta internetowe
Są jeszcze banki, gdzie za takie udogodnienia, jak właśnie konta w Internecie, należy płacić. Wiele osób, jednak się na to nie zgadza i szuka takich banków, jakie zaproponują prowadzenie takich kont za darmo.

32: Internetowa bankowość
Sprawy finansowe są dla ludzi bardzo ważne. Wynika to przede wszystkim z faktu, że ludzie uważają, że pieniądze są najważniejsze w życiu człowieka. Niektórzy mówią, że pieniądze szczęścia nie dają. To nieprawda. Bez pieniędzy jest się nikim i trzeba to po prostu powiedzieć wprost, bez ogródek.

33: Lokaty bankowe
Gdzie ulokować swoje pieniądze w taki sposób aby na tym zarobić? Czy przy bezpiecznym oszczędzaniu coś nam jeszcze zostanie po uwzględnieniu inflacji oraz podatku Belki?

34: Polacy nie są zainteresowani długoterminowym oszczędzaniem pieniędzy
Przez dłuższy czas lokaty bankowe przyzwyczaiły Polaków do regularnego, ale krótkoterminowego oszczędzania swoich pieniędzy. Okazuje się, że tylko w 2011r. trzy czwarte wszystkich depozytów w bankach były przekazywane na 1-miesięczne produkty oszczędnościowe.

35: Międzynarodowa identyfikacja banków
Gospodarka jest na tyle rozwinięta, że obrót pieniędzmi między różnymi państwami. Przelewy bankowe są znacznie wygodniejszą formą zapłaty niż transakcje gotówkowe, dlatego przelewy międzynarodowe i walutowe są coraz popularniejsze.


Strona 4 z 4
[1]   [2]   [3]   [4]  
© 2011 Artykulis.pl