Artykuły w kategorii: Bankowość

21: Kredyt konsolidacyjny można zaciągnąć przez Internet
Kredyt konsolidacyjny można zaciągnąć przez Internet Czasami chcielibyśmy połączyć kilka naszych różnych kredytów w jeden, bo świetnie zdajemy sobie sprawę z tego, że nie tylko pozwoli nam on łatwiej zorganizować płatności.

22: Gdy brakuje finansów
Ile to razy będąc w sklepie myśleliśmy o tym, że to czy tamto byśmy sobie chętnie kupili, ale niestety w tym momencie nie posiadamy na to finansów?

23: Jak szukać informacji o lokatach bankowych?
Lokaty bankowe są dziś bardzo popularną formą na oszczędzanie. Wiele osób zakłada dziś nie tylko jedną lokatę bankową, ale nierzadko decyduje się także na założenie kilku lokat w różnych bankach. Dzięki temu czerpie zyski z kilku źródeł.

24: Zysk planowany a realny - lokaty bankowe
Lokaty bankowe oferują swoim klientom niewielki, ale bezpieczny zysk. Obniżanie oprocentowania depozytów bankowych zniechęca klientów banków do korzystania z tej formy oszczędzania. Warto jednak zwrócić uwagę, że choć nominalna wartość oprocentowania przynosi niższe kwoty odsetek, to realny zysk z inwestycji nie uległ pogorszeniu.

25: Ile rzeczywiście zarobimy na lokacie bankowej
Banki bombardują nas coraz większą ilością nowych sposobów oszczędzania pieniędzy. Wśród nich ważną funkcję pełnią lokaty bankowe. Reklamy telewizyjne pokazują, że inwestując w lokaty szybko staniemy się niezależni finansowo, a dodatkowo przy minimalnym nakładzie finansowym osiągniemy szybki zysk z naliczonych odsetek.

26: Internetowa bankowość pełna zalet
Internetowa bankowość cieszy się coraz większą popularnością. Obecnie na całym świecie większość osób posiada konto bankowe właśnie z dostępem do internetu. Posiadanie takiego konta jest niezwykle wygodne.

27: Bankowość mobilna w Polsce
Uzależnienie od sieci powoduje chęć centralizacji wszystkich procesów w jednym miejscu i jednym urządzeniu. Mimo że niektóre banki próbowały utrzymać taki wygląd strony, by był jak najbardziej 'lite' co zdecydowanie ułatwiał korzystanie zeń właścicielom smartfonów, to powoli bankowość mobilna staje się obowiązkiem.

28: Sposoby banków na przełamywanie braku zaufania klientów
Usługi finansowe jeszcze do niedawna w Polsce nie były popularne wśród przeciętnych klientów banków. Jedyną gałęzią tego rynku, z której Polacy chętnie korzystali były pożyczki, jednak fakt ten wynikał głównie ze stosunkowo nieciekawej sytuacji finansowej typowego Kowalskiego, a nie ze świadomości konsumenckiej.

29: Gdzie założyć konta walutowe w związku z wyjazdem na Erasmusa?
Erasmus jest to program wymiany studenckiej, który staje się coraz popularniejszy w naszym kraju. Wyjazdy na program Erasmusa znajdują się w praktycznie w ofercie każdej uczelni wyższej w Polsce. Jedną z najważniejszych rzeczy, którą należy przed wyjazdem do innego kraju jest założenie konta walutowego.

30: Asset management, czyli o inwestowaniu słów kilka
Artykuł opisujący zasady prywatnej bankowości, a konkretnie tak zwanego asset management, czyli po polsku zarządzania aktywami. Artykuł krótko wyjaśnia na czym taka bankowość polega i na c należy zwrócić uwagę podpisując umowę z instytucją finansową.


Strona 3 z 4
[1]   [2]   [3]   [4]  
© 2011 Artykulis.pl