Artykuły w kategorii: Bankowość

11: Jakie możliwości oferuje usługa finansowa asset management
Zyski, jakie można osiągnąć dzięki lokatom czy kontom oszczędnościowym, często nie są niestety zadowalające. Mając duże oszczędności i dążąc do wysokiej stopy zwrotu z naszych inwestycji, zainteresujmy się usługą finansową asset management.

12: Okoliczności założenia konta oszczędnościowego
Dla wszystkich, którzy nie umieją oszczędzać, jest jedno, i to naprawdę bardzo dobre rozwiązanie, a mianowicie takie właśnie, że przede wszystkim muszą się oni do oszczędzania zmusić, bo innego wyjścia nie ma.

13: Studenckie konta
Studenckie życie to podstawa samodzielności, jednak nie zawsze na wszystko można sobie tak samemu pozwalać, szczególnie jeżeli nie ma się pracy. W sumie mało kto zdaje sobie sprawy z tego iż tylko niektórzy studenci na chwilę obecną nie pracują.

14: Kredyt mieć będziemy nie wychodząc z domu
Czasami otrzymanie kredytu jest prostsze, niż się nam to w ogóle może wydawać i takie fakty jednak mogą naprawdę zaskakiwać każdego. Naprawdę wyjątkowo i zaskakujące jest to, że czasami nie trzeba nawet żadnych dokumentów brać ze sobą, a bank na zasadzie czystego dowodu może udzielić nam właśnie pożyczki.

15: Termin zapadalności lokat - jaki wybrać?
Termin zapadalności lokaty oznacza czas na jaki klient powierza bankowi swoje oszczędności. Czas, w którym musi on zrezygnować z dysponowania własnym kapitałem, za co bank zapłaci mu odsetkami.

16: Kiedy bierzemy pożyczki?
Czy to jest dobry pomysł, aby zapożyczać się na coś w banku i potem niestety, ale doprowadzać siebie do takiego stanu, że pozostają nam jedynie same długi? Czy to jest właśnie dobry pomysł?

17: Bardzo lubimy karty kredytowe?
Oczywiście, że każdy z nas bardzo lubi karty, gdyż nie można im odjąć tego, że są zdecydowanie bardziej wygodne, aniżeli noszenie gotówki przy sobie i trzeba zdawać sobie sprawę z tego.

18: Kredyt gotówkowy jest błyskawiczny
Jeżeli słyszeliśmy liczne opinie o tym, że na kredyt gotówkowy trzeba czekać nawet kilka tygodni, to z pewnością powinniśmy wiedzieć, że dzisiaj to wszystko przedstawia się zupełnie inaczej, a możliwości jakie posiadają banki sprawiają, że sprawdzanie tego typu rzeczy przychodzi nam niesamowicie łatwo i prosto.

19: Bank internetowy działa właśnie w ten sposób
Jeżeli zastanawiamy się czym różni się bank internetowy od zwykłego banku, z którym mieliśmy do czynienia do tej pory, to z pewnością powinniśmy wiedzieć, że w tym pierwszym wszystko dzieje się przez internet, a więc nie ma żadnej potrzeby wychodzenia z domu i spotykania się z przedstawicielem bankowym.

20: Kredyt gotówkowy jest okazją
Jest wielu ludzi, którzy postrzegają kredyt gotówkowy jako zło. Bo przez kilka miesięcy, albo nawet lat musimy go spłacać, bo przez to nie pozwala on nam na pełnię życia, gdyż znacznie uszczupla nasze co miesięczne finanse.


Strona 2 z 4
[1]   [2]   [3]   [4]  
© 2011 Artykulis.pl