Podkategorie w tej kategorii:

Artykuły w kategorii: Finanse i ekonomia

1: Chcesz dostać kredyt? Zacznij od swoich finansów!
O kredyt gotówkowy, hipoteczny lub kartę kredytową stara się w dzisiejszych czasach co 2-3 obywatel naszego kraju.Są sytuacje, kiedy pożyczka od banku jest nam naprawdę niezbędna do tego, by móc przeżyć resztę miesiąca.

2: Jak realizować inwestycje w udziały spółek dywidendowych?
Pomimo spadku wartości akcji wielu spółek giełdowych przeważająca część inwestorów wciąż osiąga zadowalające zyski ze względu na regularnie wypłacane im dywidendy.

3: Jesteś ofiarą nieszczęśliwego zdarzenia? Walcz o odszkodowanie
Bardzo często ulegamy wypadkom, zresztą nie zawsze z własnej winy a co za tym idzie, ponosimy konsekwencję czyiś czynów. Nie powinniśmy jednak przechodzić obojętnie obok takiego zdarzenia, wręcz przeciwnie zwłaszcza w przypadku wypadków komunikacyjnych, gdyż dochodzi przecież wtedy do uszczerbku naszego zdrowia.

4: Umiesz liczyć, licz na internet!
Internet dziś na dobre zadomowił się w umysłach ludzi. Skąd dowiedzieliby się oni że zostaną wprowadzona inteligentne liczniki prądu w ich domach? Skąd wiedzieliby o różnych imprezach i tym podobnych zdarzeniach?

5: Pomoc doradcy finansowego - jak i gdzie szukać?
Na rynku dostępnych jest sporo propozycji produktów bankowych, wśród jakich nieraz trudno jest wyróżnić tę jedną, najkorzystniejszą. Zwłaszcza trudno podjąć decyzję, gdy chodzi o takie znaczące kwestie jak kredyty czy znaczne inwestycje. W podobnej sytuacji wskazana może okazać się pomoc osoby takiej jak doradca finansowy.

6: Producent liczników do prądu też chce zarobić, czyli rzecz o pozycjonowaniu
Bez wątpienia wszystkim ludziom, którzy rozpoczynają swoją własną działalność, zależy na tym, żeby osiągnąć jak największe dochody finansowe, które umożliwią im życie na satysfakcjonującym ich poziomie.

7: Pożyczki chwilówki – zastanów się zanim weźmiesz
Coraz więcej Polaków korzysta z usług firm pozabankowych. Nie każdy posiada odpowiednią zdolność kredytową, aby ubiegać się o kredyt w banku. Parabanki nie mają tak rozbudowanych wymagań w stosunku do swoich klientów, zatem o pożyczkę jest w nich znacznie prościej.

8: Jak uzyskać odszkodowanie po wypadku - wysokość odszkodowania
Podstawą przy określaniu wysokości odszkodowania, które można uzyskać, jest rozpatrzenie zebranych przez poszkodowanego jak najszerszej dokumentacji, dotykającej takich zagadnień jak rehabilitacja, zajęcia pomagające w powrocie do zdrowia, kuracje zdrowotne, a także ogólne leczenie po wypadku.

9: Szybki zastrzyk gotówki dla studenta – także przez internet
Każdemu z nas może zdarzyć się sytuacja, gdy wymagana jest dodatkowa gotówka, zarówno na codzienne wydatki, jak i na coś nieprzewidzianego. Sytuacje tego rodzaju dotykają również studentów, zwłaszcza tych, którzy nie posiadają regularnych przychodów, dorabiają...

10: Kredyty dla firm przez internet – szybko i wygodnie!
Twoja firma potrzebuje szybko dodatkowych pieniędzy? Gdy nie jest to bardzo wysoka kwota, być może doskonałym rozwiązaniem dla ciebie będzie zdecydowanie się na wzięcie kredytu firmowego przez internet. Obecnie to coraz częściej selekcjonowane oferty przez przedsiębiorców. Dlaczego?


Strona 1 z 2
[1]   [2]  
© 2011 Artykulis.pl