Pokaż wszystkim swój perfekcyjny język!

PDF | Widok wydruku | Html

Autor: anna_gilewska

Czytano: 614 razy | Kategoria: Języki obce | Ilość słów: 613 | Data: Sat, 16 Jun 2012 | 19 komentarzy

Jeśli na pytanie „ Do you speak English?” nerwowo kręcisz przecząco głową, zobacz co może zaoferować Ci Szkoła Języka Angielskiego BRITISH ENGLISH w Bydgoszczy.

W XXI wieku języka angielskiego nie można nazywać  językiem „ obcym”. Dziś nikt już nie pyta czy warto uczyć się tego języka. Odpowiedź na to pytanie jest oczywista, gdyż znajomość języka angielskiego otwiera drogę do studiowania za granicą i zdobycia interesującej pracy. Ale co w przypadku, gdy nauka angielskiego kojarzy Ci się z nudą i ciągłym powtarzaniem regułek gramatycznych? 

Jak wygląda nauka w Szkole Języka Angielskiego BRITISH ENGLISH?

Nie od dziś wiadomo, że uczęszczanie do dobrej szkoły językowej jest w stanie dać o wiele lepsze rezultaty od nauki w szkole publicznej. W Szkole Języka Angielskiego w Bydgoszczy lekcje prowadzone są w niewielkich grupach, przez co łatwiejszy staje się kontakt z językiem. Nad sprawnym i efektywnym przebiegiem zajęć czuwają nasi native speakerzy oraz doświadczeni lektorzy cechujący się znakomitą wymową, dokładnie taką, jaką posługują się rodowici Anglicy.

Szkoła Języka Angielskiego BRITISH ENGLISH łączy miłą atmosferę nauki z profesjonalnym prowadzeniem zajęć. Kładziemy nacisk na kształcenie sprawności mówienia, ale nie pomijamy pozostałych umiejętności, czyli pisania, słuchania i czytania. Na dobre samopoczucie słuchaczy i komfort nauki składa się nie tylko kadra wykwalifikowanych, życzliwych lektorów, ale również warunki, w jakich prowadzone są lekcje. Szkoła ma do dyspozycji swoich Klientów wygodne, klimatyzowane sale szkoleniowe. 

W bydgoskiej szkole BRITISH ENGLISH zaczynasz mówić w nauczanym języku już od pierwszych zajęć! Nie obiecujemy, że już od początku będzie to pozbawione trudności, ale dzięki temu stopniowo pozbędziesz się strachu przed mówieniem po angielsku.

Uczniowie bydgoskiej Szkoły Języka Angielskiego BRITISH ENGLISH nie tracą chęci do nauki przez cały okres trwania kursu. Powód? U nas nie ma miejsca na nudę. Ponadto dostosowujemy metody i techniki do Twoich indywidualnych potrzeb. Dlatego nasi słuchacze o nauce w szkole BRITISH ENGLISH myślą jak o szansie na szybkie opanowanie języka angielskiego,  a nie jak o przykrym obowiązku.

Gwarancja wysokiej jakości nauczania

Kwalifikacje naszych lektorów i native speakerów potwierdzają certyfikaty zdobywane na szkoleniach organizowanych przez renomowane wydawnictwa: Oxford University Press, Pearson Longman, Macmillan. Każdy z lektorów posiada także tytuł magistra filologii angielskiej oraz  wieloletnie doświadczenie w pracy nauczycielskiej.   

Chcesz wiedzieć więcej? Zapraszamy wszystkich zainteresowanych do wzięcia udziału w darmowej, pierwszej lekcji wybranego kursu. Po niej sam zadecydujesz czy chcesz wykupić kolejne zajęcia bądź zrezygnować, bez żadnych konsekwencji finansowych. Przekonaj się osobiście o jakości nauczania w naszej szkole. Uprzedzamy, istnieje bardzo duże prawdopodobieństwo, że nie będziesz chciał przerwać dalszej nauki.   

Co wyróżnia Szkołę Języka Angielskiego BRITISH ENGLISH?

  • Kadra złożona z wykwalifikowanych i doświadczonych lektorów języka angielskiego.
  • Przyjemna, bezstresowa atmosfera nauki, wpływająca pozytywnie na jej efekty.
  • Szeroka oferta edukacyjna, obejmująca kursy dla dzieci i dorosłych, klientów indywidualnych oraz firm.
  • Skuteczność i efektywność w przygotowaniu do egzaminów  na  certyfikaty FCE, CAE, CPE. 
  • Dostosowane do potrzeb słuchaczy komfortowe, klimatyzowane sale.
  • Dobór najlepszych podręczników, dopasowanych do poziomu nauki. 

 

Z nami uwierzysz, że jesteś w stanie mówić poprawnie i płynnie po angielsku. Odkryjesz przyjemność płynącą z rozumienia utworów ulubionych anglojęzycznych zespołów i czytania książek klasyków literatury brytyjskiej w oryginale.

Jesteś uczniem, studentem? Masz indywidualny grafik pracy? W Szkole Języka Angielskiego BRITISH ENGLISH cenimy Twój czas. Dlatego u nas to Ty wybierasz kiedy i jak długo chcesz się uczyć. Nie czekaj, zapisz się już dziś i pokaż światu język!

 

 

 

 Podpis

A. Gilewska


Rating: 3.0

Komentarze

Skomentuj

Nie masz uprawnień do komentowania. Musisz się zalogować.
© 2011 Artykulis.pl