Artykuły w kategorii: Remont i wykończenie wnętrz

81: Dzwonki, dzwoneczki!
Czasem brzmi śmiesznie, czasem zbyt głośno, jest jednak pewne, że niezaprzeczalnie przydaje się w każdym domu. Dzwonki, bo o nich mowa można podzielić na dwie grupy: przewodowe i bezprzewodowe.

82: Charakterystyka i podział rozpuszczalników
Rozpuszczalnik to substancja cieczowa, zdolna do roztworu. Najbardziej znanym i powszechnym rozpuszczalnikiem jest popularna woda. Zdecydowana większość rozpuszczalników dostępnych na rynku to substancje o różnych właściwościach chemicznych.

83: Na przekór złodziejom
Domofony szczególnie mocno kojarzą nam się z blokowiskami. Zawieszane przy klatkach schodowych pozwalają zachować bezpieczeństwo i ograniczają przebywanie obcych ludzi na korytarzu.

84: Kupujemy kabinę prysznicową
W obecnym czasie co raz więcej ludzi do swojej domowej łazienki wybiera prysznic zamiast wanny. Powodów takiego stanu rzeczy jest kilka. Prysznic pozwala na znacznie mniejsze zużycie wody, prysznic można wyczyścić w krótkim czasie bez dodatkowych środków.

85: Kompromis w remoncie domu
Zastanawiasz się po raz kolejny jakie rozwiązania najlepiej sprawdzą się w twoim domu. Chcesz bowiem, żeby jego remont przebiegał nie tylko bardzo sprawnie, ale również szybko i bez zbędnych problemów.

86: Jak wybrać odpowiednią tapetę?
Chociaż zależy nam na tym, aby przy remoncie czy też budowie naszego domu były używane najwyższej, jakości produkty to jednak i tak większą uwagę zwracamy na efekt finałowy, czyli taki, który widać tzw. gołym okiem.

87: Mozaiki szklane
Urządzanie domu to niestety nie tylko przyjemność. To również niewątpliwie duże wyzwanie i niesamowity ogrom pracy. Zapraszamy do przejrzenia oferty firmy LUXOR z Ustronia.

88: Zakładamy płytki
Płytek ceramicznych nie sposób nie użyć do wykończenia podłogi w łazience. W wielu domach stanowią one również nieodłączny element kuchni, przedpokojów, salonu, czy tarasów.

89: Czy następna wiosna przyniesie remont kuchni?
W tym tekście postaram się odpowiedzieć na pytanie które brzmi następująco: Czy następna wiosna przyniesie remont kuchni? W dużej mierze zawsze to zależy od ilości pieniędzy jakie posiadamy na koncie.

90: Gdzie dowiedzieć się więcej na temat sprzętu AGD i RTV?
Sprzęty AGD oraz RTV potrzebne są w każdym domu czy mieszkaniu. Nie mówimy tu o nowoczesnych, plazmowych telewizorach, na które przecież nie każdego stać. Mówimy tu o sprzętach podstawowych, bez których żaden normalnie funkcjonujący dom nie ma racji bytu.


Strona 9 z 13
[1]   [2]   [3]   [4]   [5]   [6]   [7]   [8]   [9]   [10]   [11]   [12]   [13]  
© 2011 Artykulis.pl