Artykuły w kategorii: Remont i wykończenie wnętrz

71: Bateria łazienkowa bez tajemnic
Jak wykazują badania konsumenckie zużycie wody w polskich gospodarstwach domowych maleje przynajmniej od piętnastu lat. Nie jest to bynajmniej tylko skutek ostatniego kryzysu finansowego, ale świadomość konsumentów i coraz większa dbałość o środowisko naturalne.

72: Wielofunkcyjność kominków
Zadaniem każdego pieca jest zapewnienie w naszym domu odpowiedniej temperatury, a co za tym idzie miłej, ciepłej atmosfery, w której każdy czuje się dobrze. Niezastąpiony w tworzeniu odpowiedniego klimatu jest oczywiście kominek.

73: Słów kilka o piecach wolnostojących i kominkach!
W jaki sposób korzystnie ogrzać dom? To pytanie chyba najczęściej zadawane przez wszystkich, którzy właśnie zaczynają budowę domu. Jednocześnie jedno z najtrudniejszych!

74: Co to takiego centralne ogrzewanie?
Bardzo często zapytani, jakie ogrzewanie domu posiadamy? Odpowiadamy jednogłośnie: centralne. Czy jednak samo pojęcie jest oczywiste i każdy wie na czym polega?

75: Maty grzewcze w każdym domu
Wyobraźmy sobie taką sytuację, że siedzimy sobie w wannie pełnej po brzegi gorącej wody. Użyliśmy ulubionego płynu do kąpieli, więc otacza nas miliard bąbelków i tona piany. Jest tak cudownie i miło, że aż nie chce się nam wychodzić.

76: Ciepło w domu dają grzejniki c.o.
Kiedy stosujemy ogrzewanie, to powinno być ono właściwie zaprojektowane. Daje nam to pewność, że jest użytkowane w odpowiedni sposób. Bez naszych wyraźnych działań ciepło w naszych domach nie jest w stanie się utrzymać.

77: Dla kogo wentylacja łazienki?
Łazienka znajduje się dosłownie w domu każdego z nas. U niektórych nawet niejedna. Jest to miejsce, które odwiedzamy codziennie bez wyjątku. Każdy z nas ma potrzeby fizjologiczne, kąpie się, myje zęby.

78: Grzejnik do łazienki
Aby łazienka spełniała swoje zadanie to musi być ciepła i przytulna. Nikt nie lubi przecież wychodzić z wanny lub spod prysznica do zimnej łazienki. Aby tak nie było potrzebne nam są odpowiednie grzejniki łazienkowe.

79: Balkon i taras
Gdziekolwiek byśmy nie poszli czy pojechali, wszędzie napotkamy balustrady. Są one nie tylko na klatkach schodowych, schodach wejściowych do sklepów, przychodni lekarskich, domów, ale i również tarasach, balkonach, werandach i tym podobnych.

80: Blat do kuchni
Wyposażając swoją kuchnię i decydując się na właściwe meble musimy również wybrać właściwe blaty kuchenne. Na rynku i w sklepach nie brakuje ich rodzajów i z tego właśnie względu nasze zadanie jest nieco utrudnione.


Strona 8 z 13
[1]   [2]   [3]   [4]   [5]   [6]   [7]   [8]   [9]   [10]   [11]   [12]   [13]  
© 2011 Artykulis.pl