Artykuły w kategorii: Remont i wykończenie wnętrz

61: Dlaczego warto wybrać wieszaki stojące?
Wieszaki na odzież są istotnym elementem każdego mieszkania. To dzięki nim będziemy w stanie zachować ład i porządek w przedpokoju i innych pomieszczeniach. Na wieszak będziemy mogli odłożyć każdą rzecz.

62: Nowa era w ogrzewaniu podłogowym
Ogrzewanie podłogowe jeszcze do niedawna nie należało do najbardziej popularnych metod ogrzewania naszego domu. Przełom w ich zastosowaniu nastąpił w ostatnim czasie.

63: Jakie urządzenia zakupić do warsztatu
Wyposażenie warsztatu jest bardzo ważne, ponieważ od tego zależy jakość pracy. Można stworzyć różne rodzaj warsztatów w zależności od branży. Najbardziej znane i popularne są warsztaty stolarskie, samochodowe, elektryczne, elektroniczne czy budowlane.

64: Jak dobrać tarcze do pilarek
Najważniejszym elementem w tarczach do pilarek jest jakość i rodzaj ostrza. Przy wyborze pilarek i tarcz należy kierować się głównie ich przeznaczeniem. Do materiałów suchych, twardych i mocnych przeznaczone są grubsze tarcze o większej średnicy tak aby piła z łatwością mogła dokonać przecięcia.

65: Jaką zaprawę klejącą wybrać?
Jeśli planujemy remont łazienki to prędzej czy później staniemy przed wyborem płytek ceramicznych do łazienki. Będziemy się zastanawiać nad kolorem, wzorem oraz rodzajem płytek.

66: Jak dobrze położyć panele
Dobry sklep internetowy to podstawa, jeśli chce się dokonać bardzo udanych zakupów, także w branży budowlanej. Podstawową zaletą, którą wyróżnia się sklep internetowy, jest bez wątpienia wygoda korzystania oraz wysoka jakość.

67: Jak wybrać i położyć wykładzinę
Wybór i położenie wykładziny to temat, który czeka każdego z nas. Poniżej zostały przedstawione najważniejsze kwestie związane z tym zagadnieniem.

68: Dach z blachy
Remont domu, dla każdego oznacza coś innego. Dla jednych liczy się solidność wykonania prac, nie ważne ile kosztują poszczególne materiały ważne by raz wykonany remont rzeczywiście sprawdził się na kilkadziesiąt najbliższych lat.

69: Podejścia kanalizacyjne w łazience
Tworzenie instalacji kanalizacyjnej w łazience należy zacząć od wykonania podejść kanalizacyjnych. Wspólne podejście do pionu kanalizacyjnego mogą posiadać umywalki, wanny i kabiny prysznicowe, natomiast oddzielne- powinna posiadać każda toaleta.

70: ABC tapetowania
Decydując się na gruntowny remont w mieszkaniu część rzeczy warto zrobić samodzielnie. Oczywiście wymiana instalacji, okien, czy drzwi to zadanie dla profesjonalisty. My jednak szybko i o wiele taniej możemy założyć tapetę.


Strona 7 z 13
[1]   [2]   [3]   [4]   [5]   [6]   [7]   [8]   [9]   [10]   [11]   [12]   [13]  
© 2011 Artykulis.pl