Artykuły w kategorii: Remont i wykończenie wnętrz

51: Fasada jak marzenie
Wygląd zewnętrzny domu to dla wielu ludzi podstawa. Liczy się pierwsze wrażenie, a nie długo oczekiwany efekt wnętrz domu. W końcu każdy, kto przechodzi koło naszego domu nie wie, co mieści się bezpośrednio w nim. Zwracamy uwagę na "opakowanie" czyli dokładnie to, co widoczne przed naszymi oczami.

52: Mocowanie rozet na suficie – jak to zrobić?
Rozety sufitowe cieszą się dużą popularnością wśród ludzi. Nic w tym dziwnego, ponieważ sufit jest płaską powierzchnią, która daje mało możliwości dekoracyjnych. Poza malowaniem, kasetonami i rozetami, nie ma wielu możliwości dekorowania sufitu, a nic nie wpływa tak negatywnie na wystrój wnętrza, jak biały, „surowy” sufit.

53: Ściana w potrzebie
Wydawałoby się, że ściana to podstawa naszych wnętrz. Jeśli nie zadbamy o ich nieskazitelnie gładką fakturę i kolor może się okazać, że żaden zabieg naprawcz - odświeżający nie polepszy wyglądu naszego domu.

54: Krok w stronę inteligentnego domu
Współczesne budownictwo określane jest bardzo często jako inteligentne. Trudno odjąć mu bowiem tych wszystkich cech, które składają się na jego wysoką ocenę.

55: Wanna czy kabina prysznicowa?
Bez wątpienia armatura łazienkowa jest najważniejszym sprzętem w każdej łazience. Spełnia on funkcję praktyczną i pozwala na wykonywanie różnego rodzaju czynności higienicznych.

56: Jakie rodzaje farb są przydatne podczas remontu?
Niezwykle popularną czynnością remontową stało się malowanie ścian w pokojach, kuchniach oraz innych pomieszczeniach w budynkach mieszkalnych. Nie powinno to w sumie nikogo dziwić, ponieważ ściany są bardzo narażone na różnego rodzaju uszkodzenia, zabrudzenia itp.

57: Jakie są zalety stosowania w domach oświetlenia LED?
Na polskim rynku można znaleźć wiele rodzajów oświetlenia. Każdy z tych rodzajów posiada swoje wady i zalety. Jednym z nich jest oświetlenie wykorzystujące działanie diod LED.

58: Jaki sprzęt wybrać do łazienki – wannę czy kabinę prysznicową?
Łazienka, to jedno z mniejszych pomieszczeń znajdujących się w każdym domu oraz jednocześnie jedno z pomieszczeń kluczowych. To właśnie tam wykonywane są czynności higieniczne, które są niezwykle ważne dla ludzkiego zdrowia.

59: Jakie są najlepsze sposoby na pokrycie podłóg w pomieszczeniach mieszkalnych?
Podłoga jest niezwykle ważnym elementem w każdym domu. Zapewnia ona oparcie, dlatego powinna być bardzo solidna. Warto również pomyśleć nad pokryciem jej odpowiednimi materiałami zapewniającymi jej ochronę oraz bardzo ładny wygląd.

60: Gdzie stosuje się prostowniki?
Prostowniki jak wiadomo służą do ładowania różnorodnych akumulatorów o bardzo różnych pojemnościach i właściwościach. Prostowniki najczęściej stosuje się do ładowania akumulatorów w naszych samochodach.


Strona 6 z 13
[1]   [2]   [3]   [4]   [5]   [6]   [7]   [8]   [9]   [10]   [11]   [12]   [13]  
© 2011 Artykulis.pl