Artykuły w kategorii: Remont i wykończenie wnętrz

41: Jak obudować wannę?
Obudowa wanny jest elementem dekoracyjnym, na który decyduje się większość osób. Nie chcemy oglądać codziennie rur, a poza tym obudowa może być również sposobem na uzyskanie dodatkowego miejsca do przechowywania.

42: Rodzaje okładzin stosowanych w kuchni
Kuchnia jest specyficznym miejscem, narażonym na dużą wilgoć, opary i zachlapania, podczas przygotowywania posiłków. Łatwe utrzymanie jej w czystości oraz wyeliminowanie wchłaniania wilgoci przez ściany, uzyskujemy stosując na ścianach okładziny ceramiczne lub kamienne.

43: Zastosowanie węży technicznych
Węże stanowią nieodłączny element naszego życia i codziennych aktywności, ułatwiając transport lub odprowadzenie cieczy, również pod ciśnieniem. Wykorzystywane w sprężarkach lub pompkach ręcznych umożliwiają pompowanie piłek, dętek i opon.

44: Wizualizacje wnętrz i ich zastosowania
Architekci wnętrz to osoby, których usługi przyjmowane są przez naszych rodaków z coraz większym zainteresowaniem. Dzieje się tak przede wszystkim dlatego, że z wolna przekonujemy się o ich możliwościach i doceniamy plony ich starań, trudno jednak nie zgodzić się z tym, że nie jest to jedyny argument przemawiający na ich korzyść.

45: Sprawdzone produkty potrzebne do wykończenia wnętrza domu
Wykończenie wnętrza domu nie jest prosta sprawą. Chodzenie po sklepach i wybieranie odpowiednich materiałów jest czasochłonne, dlatego warto wybierać sprawdzone produkty.

46: Jak poradzić sobie z twardą wodą?
Tak to już niestety bywa, że w połowie polskich domów woda płynąca z kranu jest bardzo twarda, brudna i kompletnie nie nadająca się do picia. Uważajmy zatem na to, co wlewamy do naszej szklanki.

47: Jak należy wymieniać okna PCV?
Okna, to bardzo ważne elementy w każdym domu. Umożliwiają one obserwację tego co dzieje się na zewnątrz oraz wprowadzają światło do wnętrza domu. Okna powinny być solidne i szczelne, tak aby nie przepuszczały zimnego powietrza do domu lub mieszkania. Idealnie do tego celu nadają się okna PCV.

48: Nowe możliwości paneli podlogowych
W dzisiejszych czasach wybór odpowiedniego materiału na naszą domową podłogę to bardzo duże wyzwanie. Wszystko za sprawa bardzo dużej gamy produktów. Dużą popularnością cieszą się podłogi drewniane, co nie oznacza, że mniej ludzi decyduje się także na panele podłogowe.

49: Parametry automatyki bram wjazdowych
Automatykę ułatwiającą otwieranie bramy możemy zastosować w przypadku bram przesuwnych jak i skrzydłowych. Najlepiej pokusić się o takie rozwiązanie na samym początku, chociaż dołożenie napędu do już funkcjonującej bramy nie stanowi wielkiego problemu.

50: Rozwiązania komunikacyjne w obiektach przemysłowych
Producenci bram posiadają w swojej ofercie wiele rozwiązań dla przemysłu, rozpiętość różnorakich zastosowań i oczekiwań wymusza wprowadzanie nowych konstrukcji spełniający różnorakie wymogi.


Strona 5 z 13
[1]   [2]   [3]   [4]   [5]   [6]   [7]   [8]   [9]   [10]   [11]   [12]   [13]  
© 2011 Artykulis.pl