Artykuły w kategorii: Remont i wykończenie wnętrz

31: Jakie schody wybrać
Kiedy budujemy piętrowy dom jednorodzinny, a takie są przede wszystkim dostępne na rynku, musimy w pewnym momencie pomyśleć o schodach.Oczywiście są one już na projekcie architektonicznym, który każdy właściciel posiada, ale tak naprawdę to o tym, jak powinny schody wyglądać, z jakiego będą materiały.

32: Wybieramy odpowiednie drzwi do mieszkania
Drzwi są bardzo istotnym elementem każdego mieszkania. Nie tylko stanowią one swoistą izolację pomiędzy pomieszczeniami w mieszkaniu oraz zachowują akustykę w pomieszczeniach. W dzisiejszych czasach drzwi są także ogromną ozdobą mieszkania.

33: Tutaj znajdziesz informacje na temat blatów
Dom to miejsce, w którym chcemy sobie zapewnić największy komfort, na jaki tylko możemy sobie pozwolić. Jest to przede wszystkim miejsce, w którym żyjemy, a zatem łatwość korzystania z wszystkich sprzętów oraz dobry wygląd jest dla nas bardzo kluczowy.

34: Użytkowanie artykułów metalowych w domu
Każdy przedmiot odpowiednio traktowany przedłuża swoją żywotność. Zadbajmy więc o nie, już nie tylko ze względów ekonomicznych, ale z powodu hałd śmieci rosnących w zastraszającym tempie nie tylko przy przemysłowych aglomeracjach, ale w każdej mniejszej, czy większej miejscowości.

35: Kabina prysznicowa dobrana do łazienki
Choć kąpiel w pachnącej pianie jest przyjemna i relaksująca to i tak najczęściej korzystamy z prysznica. Dlatego tez w większości domów w łazienkach montujemy prysznice, które są bardzo praktyczne a dodatkowo nie zajmują zbyt wiele miejsca co w małych łazienkach jest bardzo cenne.

36: Podłogi w naszym domu – a może panele?
Wszystkie elementy wyposażenia naszego domu są jednakowo ważne – od tego, jakiej będą one jakości i na ile będą one ze sobą współgrały zależy komfort i wygoda mieszkania w danym domu.

37: bezpieczne farby
Dla każdej mamy najważniejsze jest bezpieczeństwo dla jej dziecka. Niestety szkodliwe substancje oraz nie do końca przyjazne środki chemiczne mogą spowodować bardzo poważne szkody w zdrowiu każdego malucha.

38: Jaki syfon do niskiego brodzika?
Najlepszym rozwiązaniem jest przemyślany projekt, uwzględniający wszystkie elementy łazienki wraz z instalacją odpływową. Uwzględniający dostępne na rynku elementy, nasze preferencje oraz możliwości finansowe.

39: Jak montować płyty karton-gips?
Wykonując suchy tynk z płyt kartonowo-gipsowych, przymocowuje się je do ścian za pomocą profili metalowych, są również wykorzystywane, chociaż dużo rzadziej stelaże drewniane.

40: Profile metalowe w suchej zabudowie
Do montażu suchej zabudowy używane są profile pozwalające na jej przymocowanie do ścian i sufitów. Są to lekkie konstrukcje, nieobciążające ścian, w kształcie ceowników, które przytwierdza się do elementów nośnych budynków.


Strona 4 z 13
[1]   [2]   [3]   [4]   [5]   [6]   [7]   [8]   [9]   [10]   [11]   [12]   [13]  
© 2011 Artykulis.pl