Artykuły w kategorii: Remont i wykończenie wnętrz

21: Malowanie ścian dla amatorów
Proces malowania ścian wydaje się prosty, ale w rzeczywistości wymaga pewnych przygotowań, a ze strony malującego - doświadczenia i umiejętności.

22: Jak wyposażyć kuchnię?
Dobre wyposażenie kuchni to nie lada wyzwanie, szczególnie jeśli ktoś nigdy do tej pory nie miał do czynienia z takim zajęciem. Dobre dobranie odpowiednich sprzętów kuchennych, a także odpowiednich mebli i aranżacji jest niezwykle trudne.

23: Czym przykryć dach
Po wybudowaniu piwnicy i pięter przychodzi czas na zrobienie dachu. Musi być on porządnie zrobiony z najlepszych dostępnych materiałów tak aby mógł przetrwać wiele lat różnorodnej pogody, która będzie na niego bez przerwy oddziaływać.

24: Co pan „złota rączka” mieć powinien
W każdym domu znaleźć powinna się skrzynka lub inne miejsce wypełnione po brzegi najpotrzebniejszymi narzędziami, które co rusz mogą się przydać w domu. Zawsze znajdzie się bowiem coś do przykręcenia, powieszenia czy naprawienia. Zatem posiadanie pewnych przyborów w domu jest koniecznością.

25: Układanie wykładziny podłogowej na wiele sposobów
Problem z układaniem wykładzin podłogowych jest zasadniczy. Przede wszystkim trzeba zdać sobie sprawę z tego jak się to ma do rzeczywistości. Niestety samo w sobie układanie wykładzin jakby na to nie patrzeć nie jest aż takie łatwe.

26: Drewniane balustrady w domu
Styl, w jaki zostanie urządzony twój dom został bardzo dobrze przemyślany. Z tego też względu nie tylko bardzo starannie wybrałaś kolory do poszczególnych pokoi, ale także wiesz bardzo dobrze, jak mają wyglądać poszczególne balustrady, których nie może zabraknąć w Twoim domu.

27: Troska o elewacje
Elewacje kamienic stanowią ich oblicze, ich wizytówkę. Na elewacje składa się ściana przednia - fronton kamienicy, okna, portal, kolumnady - wszystkie elementy które zapadają w pamięć i najbardziej kojarzą się z kamienicą.

28: Zabezpieczanie dachów przed ptakami
Zadaniem dachów jest osłanianie budynku, domu przed niekorzystnymi zjawiskami atmosferycznymi, takimi jak opady deszczu, śniegu, wiatry. Aby dobrze spełniać swoją funkcję, dach powinien być starannie utrzymany, uszczelniany, okresowo sprawdzany.

29: Czy wiesz jaką umywalkę kupić i jak ja zamontować?
Montaż umywalki łazienkowej to wbrew pozorom bardzo prosta sprawa. Wielu z nas nie orientując się zupełnie jak wygląda cały ten mechanizm zatrudnia fachowców, tym samym wydaje dużo więcej pieniędzy niż rzeczywiście jest to konieczne.

30: Przeprowadzamy remont mieszkania
Remont mieszkania stanowi często wyzwanie czasochłonne, stresujące oraz kosztowne. Każdy z nas chciałby dobrze czuć się w swoim lokum, aby wyglądało pięknie i spełniało wszelkie nasze oczekiwania.


Strona 3 z 13
[1]   [2]   [3]   [4]   [5]   [6]   [7]   [8]   [9]   [10]   [11]   [12]   [13]  
© 2011 Artykulis.pl