Artykuły w kategorii: Remont i wykończenie wnętrz

11: Kolejność wykończenia wnętrza mieszkalnego
Każda budowa kiedyś dobiega końca. Wydaje się, że moment, kiedy kończymy najważniejsze prace budowlane i zajmujemy się tzw. wykończeniówką należą do najprzyjemniejszych.

12: Wybór podłogi do domu
W kwestii podłóg do domu mamy naprawdę ogromny wybór. Z jednej strony jest to rzecz pozytywna, ponieważ bez problemu znajdziemy podłogę idealną dla siebie, która wpasuje się w styl naszego mieszkania.

13: Jaką spawarkę wybrać do warsztatu?
Warsztat to nieodzowne, niemniej jednak często niedoceniane pomieszczenie naszego domu. Za każdym razem odnajdzie się w garażu, jednak prawdziwi majsterkowicze gospodarują na niego ponadplanowe miejsce. Do normalnych przedmiotów, jakież powinny odnaleźć się w warsztacie to spawarka.

14: Łazienka zapewniająca relaks
Łazienka to miejsce, w którym nie tylko się myjemy, czeszemy i dokonujemy innych zabiegów kosmetycznych, ale w którym również pragniemy wypocząć i się zrelaksować. Dlatego też bardzo ważne okazuje się to, aby była ona urządzona ładnie oraz wygodnie.

15: Samodzielne prace remontowe - kilka porad
Przy samodzielnym wykonywaniu prac remontowych i wykończeniowych w mieszkaniu warto pamiętać o kilku podstawowych zasadach. Tylko odpowiednie przygotowanie do wykańczania wnętrza może pozwolić na stworzenie naprawdę udanej aranżacji.

16: Wykańczanie pokoi na poddaszu - co warto wiedzieć?
Poddasze w każdym mieszkaniu i domu to duże wyzwanie dla dekoratora wnętrz - szczególnie tego amatorskiego, przygotowującego mieszkanie dla siebie i swojej rodziny.

17: Malowanie starego pokoju - jak się za to zabrać?
Stary pomalowany pokój to niemałe wyzwanie dla każdej osoby, zajmującej się wykańczaniem wnętrz. Warto się więc dobrze przygotować przed ponownym malowaniem starego pomieszczenia, by nie natrafić na jedną z wielu potencjalnych trudności.

18: Jak wybrać okna i drzwi?
Wybór okien i drzwi do mieszkania nigdy nie jest prosty. Wiele osób zmaga się z tym problemem i samemu sobie nie może z nim poradzić. Czasami zatrudnienie fachowca to jedyna opcja amatorów, którzy nie potrafią sami zadbać o wystrój swojego mieszkania.

19: Glazura w łazience - jak wybrać?
W przypadku łazienki liczy się oryginalna aranżacja przy wykorzystaniu wysokiej jakości materiałów. Jeśli ktoś ceni sobie wysoką jakość pomieszczenia ogólnie, z pewnością będzie zadowolony, gdy zamontuje w swojej łazience najnowszą, ładną glazurę.

20: Wyposażenie łazienki - na co zwracać uwagę?
Przy wyposażeniu łazienki należy pamiętać o tych samych rzeczach, które istotne okazywały się w przypadku każdego innego pomieszczenia. Większość ludzi boi się jednak dekorować łazienkę, jako że jest to pomieszczenie odmienne od pozostałych i wymagające większego zaangażowania.


Strona 2 z 13
[1]   [2]   [3]   [4]   [5]   [6]   [7]   [8]   [9]   [10]   [11]   [12]   [13]  
© 2011 Artykulis.pl